Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 155472 times)

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Tрамвай 17 от 10 дни е със спрени права за неопределено време. Не може да не сте го забелязали.
Пейчев напоследък прекали и е санкциониран за това. При рецидив ще се вземат допълнителни мерки. Всички жалби от потребители се разглеждат своеременно от модераторският екип и при необходимост се взимат мерки.
Това дали админът е на море или на кръчма не е функция на грижите на екипа за форума.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Също така ако докладвате коментар и той не бъде изтрит, значи сме преценили, че не е за триене. Няма нужда да се докладва повторно.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline It_s_Real

• Маниак
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 344034812
    • View Profile
    • extrahost.BG
    • Email
Има ли сила в този форум, която да укроти ooleg?! Имаше затишие, пак се е активирал... :help:
« Last Edit: 07.08.2018, 20:35:34 by It_s_Real »

Offline ooleg

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Ти какво искаш? Аз някога нещо за теб да съм казал? Изобщо защо се буташ в теми, които изобщо не разбираш, че ми правиш и преценки? Хайде дай пример къде съм се активирал и какво ми е активирано?
И аз не те харесвам, ама не съм селски кмет дето да си гони съселяните!
Бъди конкретен какво искаш!

И RADOCVET не ме е харесал особено, обаче на мен ми допада. Ти не ми допадаш, ама какво от това!
Никой не искам да те спира!
Изпратено от моят XT1700 с помощта на Tapatalk
« Last Edit: 08.08.2018, 09:23:57 by ooleg »

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile

И RADOCVET не ме е харесал особено

И теб ли? Че той мен ме ненавижда и проявява супер двойнствен стандарт. Направо преди десетина дни мислех да напусна форума само и единствено заради него и да изкажа своето огромно разочарование от себе си, че в анкетата гласувах да остане модератор. В момента вижда абсолютно презрително отношение към мен, направо надменно и обидно. Ама така е - скрил се зад модераторските си функции раздава правосъдие, а наживо мълчи. Но както и да е. Това е само един форум. Слава Богу нещата в градския транспорт не се решават от тук.
мур

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Има ли сила в този форум, която да укроти ooleg?! Имаше затишие, пак се е активирал... :help:
Има няколко човека, които незнайно защо имат зъб на ooleg, но аз не виждам нищо обидно или нарушаващо правилата в неговите мнения. Аргументира се, изразява се грамотно и спокойно и за мен няма никакъв проблем с него.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile
Абсолютно съм съгласен с теб. Може би ги дразнят дългите му постове, но това е начинът да се аргументира по-подробно и обосновано. Аз с него проблем нямам. Всеки човек може да си изразява мнението, стига да е според правилата на форума. Отделно бих казал, че ooleg спазва изключително добър тон и не отправя никакви заяждания или подигравки спрямо участниците.
мур

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Емиле какво имаш против мен? Последно като се видяхме нямаше такива нагласи. Аз нямам проблемни то с теб, нито с това да се видим на живо. Не харесвам табелите ти, не теб. Капиш?

И теб ли? Че той мен ме ненавижда и проявява супер двойнствен стандарт. ... В момента вижда абсолютно презрително отношение към мен, направо надменно и обидно. Ама така е - скрил се зад модераторските си функции раздава правосъдие, а наживо мълчи.

Очаквам да покажеш доказателства в подкрепа на горното, да не излезе че клеветиш публично.

И RADOCVET не ме е харесал особено, обаче на мен ми допада. Ти не ми допадаш, ама какво от това!
Никой не искам да те спира!

Това че не съм съгласен с някои твои виждания не означава че те харесвам или не. Аз не те познава, не съм те виждал, за да мога да съдя дали ми харесваш или не. Вчера влязохме в спор и всеки си каза мнението, не може от това да съдиш обобщено.

Offline ooleg

• View Profile
Ами така ми се стори, защото беше малко краен - сменям си местоработата или местоживеенето. И понеже стана в ИДЕИ за градския транспорт сметнах, че тези решения важат за всеки и биха направили цялата дискусия за идеи безсмислена.
Например имаш проблеми с ТМ6, че не е възстановен - отиваш да живееш в Банкя и имаш съвсем нови и различни проблеми или нещо пдобно! Затова сметнах, че просто не ти харесвам и това обяснява рекацията ти.

Offline It_s_Real

• Маниак
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 344034812
    • View Profile
    • extrahost.BG
    • Email
Има няколко човека, които незнайно защо имат зъб на ooleg, но аз не виждам нищо обидно или нарушаващо правилата в неговите мнения.

Нито го познавам, нито искам, нито пък имам зъб на когото и да било в този форум. 98 % от постовете му са откровен спам, 2 % са обиди към всичко живо, което не споделя вижданията му. Единия пост който аз докладвах два пъти са директни обиди с език, който въобще не е приемлив.

Offline ooleg

• View Profile
Единствените хора, които не приемам са два вида - Путинското обкръжение в Русия и кметовете скапващи тролейбусите - които и да са те, където и да са те, от която и партия да са!

Казваш, че 98% е спам! Според теб не е спам например глупостите на кмета на Враца или Габрово относно пробутването на някакви автобуси на мястото на цяла тролейбусна мрежа, които дори са предполагаеми и хипотетични - т.е. няма такива нови и хубави, но е СПАМ критиката ми към тях?! Или в Казанлък нелепите опити на едни другарки да възстановят тролейбусния транспорт в града?!
Нескромно е, обаче през 2016 с два емейла до Деница Николова
https://www.mrrb.bg/bg/ministerstvo/politicheski-kabinet/denica-nikolova/
постигнах повече, отколкото успяха избраните кметове от хората. Само дето нямаше как да бъда друго освен гражданин и да свърша работата аз вместо тях.
Стигнах до извода, че злото се намира най-вече по места, отколкото на Дондуков.

Всъщност ти лично от какво си обиден? Понеже ти прегледах грубо мненията през годините и видях едно за производство и икономическите успехи от Тодорово време и се замислих дали не те обижда моето отрицание на този период? Но нямам спомени да си спориш с мен за това...

Третата хипотеза може да е с автобус 67. Стигнах до извода, че си от Горна Оряховица или Търново и отхвърлих да имаш мнение по въпроса дали 67 ще ходи до Семинарията или гр. Сливница...
« Last Edit: 08.08.2018, 17:00:17 by ooleg »

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile
До RADOCVET
Твой пост:
Aко аз се из*кам в някой автобус ла*ното става ли собственост на СА или си остава мое?

табелата следва да се изхвърли. Ако СА изработи същата като твоята, то тя има законно право да пътува в автобуса. По-прямо не мога да ти го кажа.

Визира се табела изработена от мен.

Хайде обясни каква е разликата между табела изработена от СА, от мен или от някой друг, след като тя не противоречи на стандарта, който прилага ЦГМ. Табелата не е шарена, така, че би трябвало да сте мирясали всичките.
Аз съм направил над 20 различни вида табели, ти отричаш всичките именно защото съм ги изработил аз.
Последният ми вариант е предложен от Съюза на Слепите и е внесен за официалното му утвърждаване от ЦГМ. Та ако отричаш тяхното желание?
А силното ти надменно отношение към мен се доказа с факта, че не ми отговори на ЛС с конкретен въпрос.
Отделно кампанията ти срещу мен е доказана и от това, изобщо не триеше всякакви обидни постове срещу мен, най-много да заличиш някоя думичка в тях.
мур

Offline btr95

• View Profile
    • Email
До RADOCVET
Твой пост:
Aко аз се из*кам в някой автобус ла*ното става ли собственост на СА или си остава мое?

табелата следва да се изхвърли. Ако СА изработи същата като твоята, то тя има законно право да пътува в автобуса. По-прямо не мога да ти го кажа.

-Когато собственикът и изгубилият вещта не са известни, онзи, който я е намерил, е длъжен да я предаде незабавно в съответната служба "Общинска собственост"- казва законът :D
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile

Когато собственикът и изгубилият вещта не са известни, онзи, който я е намерил, е длъжен да я предаде незабавно в съответната служба "Общинска собственост"- казва законът :D

A има ли описание какво точно е "вещта". Защото се съмнявам за един принтиран лист или примерно недупчен билет или друга дреболия да се прилага този закон?
мур

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
До RADOCVET
Твой пост:

Визира се табела изработена от мен.

Хайде обясни каква е разликата между табела изработена от СА, от мен или от някой друг, след като тя не противоречи на стандарта, който прилага ЦГМ. Табелата не е шарена, така, че би трябвало да сте мирясали всичките.
Аз съм направил над 20 различни вида табели, ти отричаш всичките именно защото съм ги изработил аз.
Последният ми вариант е предложен от Съюза на Слепите и е внесен за официалното му утвърждаване от ЦГМ. Та ако отричаш тяхното желание?
А силното ти надменно отношение към мен се доказа с факта, че не ми отговори на ЛС с конкретен въпрос.
Отделно кампанията ти срещу мен е доказана и от това, изобщо не триеше всякакви обидни постове срещу мен, най-много да заличиш някоя думичка в тях.
Емо, приеми, че никой не харесва табелите ти. И не защото ти си ги правил, а защото са ламинирани листа А4, разположени на произволни места по превозните средства. И все пак това не означава, че всички те мразят.

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile
Под "никой" разбирай 15-20 човека в този форум. Навън аз виждам само положителни отзиви. Защо никой не атакува табелите, които са с дребни числа и са под минималните изисквания на стандарта - всички некролози на Дружба, огромна част от некролозите на Земляне и малашевци, Карат? Аз не съм тръгнал да се харесвам на вас, няма да падна на толкова смешно ниско ниво, олигархията, която управлява форума ми е много нисък праг за сравнение :) Аз си знам възможностите, които ги доказах и в КЗД и в Административния съд, във ФБ като администратор на група, във Вайбър групи, сред ватмани, шофьори, ръководни органи на ЦГМ и транспортните оператори.
Конкретно за случая предоставих достатъчно доказателства за поведението на радоцвет за крайно негативното му и унизително за мен отношение. Неща, които едва ли наживо би ми ги казал.
А като казвам, че отношението е лично - хайде погледнете кои мои постове са получили лайк от Виктор(за кого бях гласувал преференциално на изборите), Радоцвет или Благун - писал съм в много теми, по различни казуси, напротив, лайк получават всички постове, които съдържат заяждане спрямо мен.
Мисля да напусна форума главно заради Радоцвет, защото продължава с надменното си отношение към мен и в последните 24 часа.  Така като гледам, доста хора вече не пишат във форума, но хубаво, че има нови млади момчета, които все пак всяват разнообразие и естествено биват засипвани от желания да бъдат изгонени. вкл. и Пейчев, пред кого се прекланям за ясно поддържаните си и обосновани позиции.
« Last Edit: 09.08.2018, 11:03:01 by emo »
мур

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Каквото съм написал, това и ще ти кажа на живо. Това е моето мнение и дали ти харесва или не, за мен няма значение, защото аз мисля така. Ако под надменно отношение визираш, че не ти отговарям на нападките то е само за да поддържам добрия тон. И нищо не си доказал. Доказа че си едно голямо онеправдано мрънкало, който при някаква съпротива от някого веднага се изкарва жертва на заговор и минава в нападателен режим. Ето казах го, ако това очакваше да за спреш с нападките си към мен.
И за пореден път: НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ТЕБ, ИМАМ ПРОТИВ ТАБЕЛИТЕ ТИ И ГЛУПАВАТА БИТКА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ПОСТАВЯТ.
Ако искаш да напускаш форума не си измивай ръцете с мен.

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile
Сам го отговори. Но на ЛС не посмя. Защото в темата тук имаш публичнa видимост от твоите лакеи, сред които е и Iskar.

Желая да получа незабавно извинение от теб за всички обиди и унижения, които ми причини в този форум!
мур

Offline maniak

• Нямам спирка
  • Оптимист
    • ICQ Messenger - 278834436
    • View Profile
    • http://www.flickr.com/photos/47270324@N08/
    • Email
Сам го отговори. Но на ЛС не посмя. Защото в темата тук имаш публичнa видимост от твоите лакеи, сред които е и Iskar.

Желая да получа незабавно извинение от теб за всички обиди и унижения, които ми причини в този форум!
Емо, тук не е КЗД. Всички оценяваме това, което направи за хартиените табели. Ако трябва да има обидени, това сме всички потърпевши от хартиените табели, а не ти - в крайна сметка ти постигна своето. Но не искай бурни аплодисменти и признания, при положение, че само ти отчиташ свършеното като постижение, а всички останали сме на обратното мнение.
http://bgtransport.org/

Евгени Крусев = Любомир Христов = Велизар Стоилов = предател на обществения транспорт в София.

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile
Благодаря ти коректното и добре изразено мнение.
С Радоцвет ще организираме среща, където ще си изясним отношенията.
мур