Author Topic: Кайпарсвил транспортна администрация  (Read 6622 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Както може да забележите достъпът към базата данни по автопарк и към списъка с линиите се извършва през междинна страница. Това е така защото планирам като бъдеща функционалност на сайта да има база данни и за отминали модели автопарк, което ще изисква две отделни страници. Същото се отнася до менюто за линиите и маршрутите, където ще има две подвъзможности за избор - актуални линии и маршрути и история на маршрутната мрежа. Разбира се не съм толкова глупав, че да не забелязвам, че с трупането на информация прегледността и достъпа до нея се влошават, но този безплатен хостинг предоставящ ограничен достъп до сайта само там, където целенасочено съм го рекламирал, е временен дом на Sоfiatransport. Планирам да започна изграждане на общодостъпен сайт с авангарден дизайн още тази година и там подобен тип проблеми ще бъдат напълно решени. За момента искам да стане ясен целият замисъл на сайта и бъдещата му функционалност, а и не мисля, че частта от него, която работи и се поддържа и ще се разрасне още в рамките на безплатния сайт, е толкова малка.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Можете да видите, че непрекъснато работя по нещо ново за сайта. В момента се занимавам с пълното описване улица по улица на актуалните маршрути. Ще отнеме време да въведа всичко разбира се, но не бих оставил това недовършен проект, въпреки че както и сами можете да видите перспективата на довеждането на сайта в пълна функционалност е обезсърчаващо дълга предвид огромния масив информация, а ако включиме към тази пълна функционалност да кача всичките си снимки в галерията започваме да говорим за години, но за да оправдае sofiatransport слоганът можеш да имаш доверие само в този адрес не е необходимо всичко да е лесно и просто, нали?

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
С голямо удоволствие ви представям ревизираният Sofiatransport.
Това, надявам се не само на мен, прилича повече на сайт. Все още има доработки в основния дизайн, които ще се постарая да коригирам още утре, а за страниците в изграждане някои ще са готови съвсем скоро.

Вече е завършена и пълната ревизия на сайта. Изгледът на всички страници е въведен в правилните размери.

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
Агенте, имаш малка техническа грешка на началната страница. На мен сайтът ми харесва, но си мисля, че ако използваш подравняване от двете страни, особено на статиите и един и същи шрифт навсякъде, ще изглежда още по-прилежен. Не го приемай като заяждане, а като мое лично мнение, което все пак си е лично и не обвързва никого.
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
В сайта вече са достъпни всичките снимки от август 2011 г.
Междувременно подравних и статиите.