Author Topic: Re: Ремонтът на Дондуков  (Read 89 times)

Online ooleg

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Re: Ремонтът на Дондуков
« on: 22.08.2017, 21:35:22 »

Дондуков - при спирка "ул. Бяло море" (малко след Кракра по посока моста Чавдар). Нужда от коментар има ли? :help:
Аз като циментирам из двора дето ми е за първи път става като това на снимката.

Изпратено от моят XT1700 с помощта на Tapatalk

Offline bagercho

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #1 on: 11.11.2017, 16:52:09 »
Честно казано, този ремонт по-добре да не се беше случвал и да беше останал за някой кмет, работещ с мисъл и визия. Вярвам, че Юрданка все някога ще си отиде да си гледа кокошките НА Самоков и София ще получи това, което заслужава...

Offline bagercho

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #2 on: 11.11.2017, 22:53:29 »
Честно казано, този ремонт по-добре да не се беше случвал и да беше останал за някой кмет, работещ с мисъл и визия. Вярвам, че Юрданка все някога ще си отиде да си гледа кокошките НА Самоков и София ще получи това, което заслужава...
По добре селски простаци като теб да си ходят на село. Не съм гласувал за Фандъкова но написаното от теб е долна простотия. Дали харесваш един кмет или неговата работа не ти дава право на такива гнусни писания. А понеже попита защо няма перони на спирките попитай Спаси София които търсейки подръжници за популистките си протести се застъпиха за велоалея. Е тя изяде трамвайните перони. При една лента в посока бул. Левски как точно ще има остров за трамваите.

Абе я се гръмни  :laugh:

Offline georgi64

• Маниак
    • View Profile
« Reply #3 on: 12.11.2017, 00:00:54 »
Я не се карайте за глупости сега. :)