Author Topic: Други градове  (Read 74507 times)

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
Re: Други градове
« Reply #360 on: 20.09.2017, 15:46:50 »
Да, туристическа обиколка през старата част на града и се връщат през главния път. Електрически са, с доста дървено окачване. Но пък са приятни за обиколката, имат найлонени прегради, които ги спускат при дъжд.
Обикновено 1 електробус се движи, като втория излиза на другия ден. Най-често могат да се забележат вечерно време, като тръгват от мястото на снимката, тоест от централния площад. Нощуват в паркинга на Болницата.

Offline skin

• Наистина съм луд
    • View Profile
Търсих Ловеч, но не намерих.Та, Ловеч се сдоби с O405NÜ.

Offline ivan3275

• Маниак
  • Почитател на автобуси: Икарус и Чавдар.
    • View Profile
    • Email
Аз така като гледам това е някакво тролейбусно депо къде точно е това на снимката,защото се забелязват прекрасно боядисани стълбове в синьо и нова мрежа.Така по спомени знам,че стълбовете в този цвят са на Пазарджик,ако не са пребоядисани и в друг град,а в Ловеч не знам да има тролейбусно депо въпреки,че е имало проект ако не се лъжа.

Offline dst1123

• Приятел на ГТ
  • Един прост пътник
    • View Profile
    • Email
Аз така като гледам това е някакво тролейбусно депо къде точно е това на снимката,защото се забелязват прекрасно боядисани стълбове в синьо и нова мрежа.Така по спомени знам,че стълбовете в този цвят са на Пазарджик,ако не са пребоядисани и в друг град,а в Ловеч не знам да има тролейбусно депо въпреки,че е имало проект ако не се лъжа.
Във Варна доколкото си спомням преди 2 или 3 години са подменяли ККМ-то в депото :neznam:.
Против унищожаването на електротранспорта и големите интервали за движение!За закупуването на съчленени тролейбуси в Русе!

#bringback25

Offline nokia

• Маниак
    • View Profile
Във Варна доколкото си спомням преди 2 или 3 години са подменяли ККМ-то в депото :neznam:.
Във Варна е това, на тролейбусното депо миналата година му подмениха ККМ и боядисаха стълбовете.

Offline maisito

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Варна,там е гаража на Нирабус,вероятно е техен.Или са го продали.

Offline nokia

• Маниак
    • View Profile
Варна,там е гаража на Нирабус,вероятно е техен.Или са го продали.
Това си е тролейното депо, просто Нира Бус си паркират автобусите там.

Offline skin

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #367 on: 19.10.2017, 11:26:00 »
Да, пропуснах да спомена, че е във Варна правена снимката.Автобусът ще изпълнява график.

Offline Hakkinen

• Маниак
  • The Flying Finn Is There To Win!
    • View Profile
« Reply #368 on: 29.10.2017, 23:40:22 »
Тези виенски манове са на паркинг край автогарата в Свищов, доставени са през миналата седмица. Вероятността да са за превозвач в Свищов клони към 0%. Засега ги няма и в гаражите на великотърновските превозвачи.

P.S. Снимката е информативна и е на ari_91.

Обновена информация от 2.11: Автобусите вече са станали шест, всички са съчленени.
« Last Edit: 02.11.2017, 16:56:06 by Hakkinen »

Online Iskar

• lok45111
  • Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
Сапарева баня, Дупница и околността
« Reply #369 on: 18.11.2017, 21:02:33 »
Да отворим тема и за този район. Скоро в курортния град тръгват 2 бр Citaro от Хамбург, на които вече са програмирани и табелите. Също така, за по-тежките линии като Дупница - Самоков(през Сапарева баня) и Сапарева баня - София има 2 бр Setra S315 UL, на които също ще се пусне в действие ИБИС системата.

Offline Sofia

• Нямам спирка
  • R.I.P. 1511 (1985-2015)
    • View Profile
За малките градове има тема "Други градове". Не мисля, че е необходимо за всеки град с 2 автобуса да се отваря тема, която после да стои неактивна.

Иначе чудесно за табелите. Започнаха вече и малките превозвачи да вземат на сериозно електронните табели, остана само в София да им уврат главите.
« Last Edit: 19.11.2017, 01:08:28 by Sofia »

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
Да отворим тема и за този район. Скоро в курортния град тръгват 2 бр Citaro от Хамбург, на които вече са програмирани и табелите. Също така, за по-тежките линии като Дупница - Самоков(през Сапарева баня) и Сапарева баня - София има 2 бр Setra S315 UL, на които също ще се пусне в действие ИБИС системата.

Супер, какви хубави автобуси са взели, а вече и с активни табели!

Offline Emperor

• Защо пиша толкова много?
  • Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
Осъзнават превозвачите ползата от електроните табели. Малко късно, но по добре от никога. :)
ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline bagercho

• Наистина съм луд
    • View Profile
Добре е, че са взели Ситаро, а не крайно остарелите вече О 405.
« Last Edit: 19.11.2017, 11:57:43 by bagercho »

Online Iskar

• lok45111
  • Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #374 on: 19.11.2017, 13:51:52 »
Тези виенски манове са на паркинг край автогарата в Свищов, доставени са през миналата седмица. Вероятността да са за превозвач в Свищов клони към 0%. Засега ги няма и в гаражите на великотърновските превозвачи.

P.S. Снимката е информативна и е на ari_91.

Обновена информация от 2.11: Автобусите вече са станали шест, всички са съчленени.

Хммм. Интересно :) Тук работата си плаче за оглед на място от специалисти.

Offline ikarus2102

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #375 on: 06.12.2017, 19:13:08 »

Намерих една стара брошура от 1978 за изоставения новозагорски Заурер, за който писах преди 3 години. Моделът се води G - 550. Вероятно не са били произведени много бройки защото единствената снимка, която намерих е тази:

Моделът си е имал и тръби и седалки. Били са извадени в последствие.

« Last Edit: 06.12.2017, 19:15:00 by ikarus2102 »