Author Topic: Мнение за форума  (Read 384699 times)

Offline difian

• Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Re: Мнение за форума
« Reply #2040 on: 09.01.2022, 02:19:26 »
При среща на открито, ще в повече среща и по-малко ядене и пиене, каквато е идеята на тази среща...  :rolleyes:

Offline rado84

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #2041 on: 09.01.2022, 08:09:32 »
Не е късно, но желаещи, уви, няма...
Желаещи има, визирам себе си. Но среща на открито в тия клинчове... Бих предпочел разходка с жълтия Икарус на Иво. :)

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #2042 on: 09.01.2022, 13:34:19 »
Само за информация температурите на 13ти ще са в изцяло отрицателния диапазон, така че ако се прави нещо би било хубаво примерно споменатия Икарус, да има струпване, но няма избор, или хората със зелени сертификати една тайна среща да си спретнат като илюминатите :D :D

Offline rado84

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #2043 on: 09.01.2022, 15:04:24 »
Само за информация температурите на 13ти ще са в изцяло отрицателния диапазон, така че ако се прави нещо би било хубаво примерно споменатия Икарус, да има струпване, но няма избор, или хората със зелени сертификати една тайна среща да си спретнат като илюминатите :D :D
Хахах, е значи аз няма от какво да се притеснявам! Излекуваха ме от Ковидий XIX, даже и сертификат ми дадоха. :P :D

Между другото, на българските прогнози спрях да вярвам отдавна, защото те са като тотото - ако днес не познаят, и утре е ден. От няколко години използвам windy за прогноза и досега не са излъгали нито веднъж. Ето какво ще е времето на 13-ти по обяд (за ориентир):

Offline mitakis

• над нещата
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #2044 on: 09.01.2022, 17:25:40 »
Сертификати и прогнози под път и над път, човек трябва да има самосъзнание ако е болен да не се среща с други. Ако ще се организирате Ozzy да запазва кръчма и толкова, не се отплесвайте.
Трудно е да направиш нещо както трябва, вместо как да е.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #2045 on: 25.02.2022, 00:00:23 »
Настоявам темата за политика в раздел разни да бъде заключена за известно време, за да се охладят някои страсти и да се обърне внимание преди всичко на потребителя Oleg, който се държи истерично, неуважително и маниакално, води безумни спорове от типа „моето на всяка цена“ и е „украсил“ профила си с политически послания, които нямат място в нашия форум.

Sofiatransport транспортна база данни

- Галерия с над 70 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #2046 on: 25.02.2022, 00:57:13 »
Аз не виждам нищо политическо в това да се призовава за спазване на международното право и за санкции по държавите, които го нарушават. Това е същото като с разписанията за автобуси, ако не се налагат санкции на тези, които не спазват разписанието си как да очакваме редовен транспорт?

Offline Mammoth

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #2047 on: 25.02.2022, 15:09:02 »
Вижте сега, това е транспортен форум, тук се обсъждат транспортни теми и всичко свързано. В раздел разни са всички теми, които нямат общо с транспорта и са за развлечение. Темата за политика е единствено и само за обсъждане на реалните събития свързани с нея. Пропагандирането и подстрекаването чрез слагане на снимки и лозунги в подписите и акаунтите на потребителите е недопустимо. Ако някой много умира да се плюнчи по цял ден с политически теми, има други форуми, предполагам тясно свързани с тази тематика. Аз също имам своите виждания, но не съм ги натрапил на никого, както и не съм тръгнал да се плюнча във форума.
« Last Edit: 25.02.2022, 15:11:15 by Mammoth »
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)