Масов градски транспорт > Карти, билети, таксуване...

Постоянният контрол

<< < (2/78) > >>

Dragon:

--- Quote from: difian ---Логото ми харесва много!Някой ще каже ли каква е структурата на градския транспорт в момента?Електротранспорта има ли нещо овщо със СКГТ?
--- End quote ---
Елтротранспор, Автотранспорт и т.н. са дружества към СКГТ. Идеята е в скоро време да спре да съществува СКГТ и те да останат отделни може би общински дружества.

maniak:
И представете си, ако всяко дружество да има различни билети и карти. Типично по-български, не се опитвам дори да фантазирам, толкова е просто     .Това с разделянето според мен ще бъде последната издънка с която да се види дъното на СКГТ и транспорта в София като цяло. За-понататък не ми се и мисли :unsure: (Какъв съм само оптимист    )

borosport:
По принцип ако стигнат дъното после само на горе остава да се движат обаче може да почнат и надолу да копаят.

conecto:
Ха-ха, тези лепенки с постоянния контрол са за сплашване, аз досега не съм виждал контрольор. Както стана и с видео наблюдението- някой виждал ли е камери в превозните средства?! Защо само си хабят парите да ги печатат :lol: ...

conecto:
Е, видях една лелка в четворката, на лафче с шофера. Беше с жълто елече с надпис "Контрола" и нищо друго :o

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version