1
За системата като цяло / Re: Бутони за отваряне на вратите от пътниците
« on: 08.06.2026, 08:53:12 »
И като се "опарят" веднъж-дваж и пътниците почват да натискат де що бутон видят, а пък други едни почват да ги мажат с грес...
Не разбирам толкова ли е трудно да прецениш като човек е станал и стои пред вратата да спреш, защото явно иска да слиза! Същото като има човек чакащ на спирката.., или ще ги караме да махат с ръце като видят чаканото превозно средство?
Не разбирам толкова ли е трудно да прецениш като човек е станал и стои пред вратата да спреш, защото явно иска да слиза! Същото като има човек чакащ на спирката.., или ще ги караме да махат с ръце като видят чаканото превозно средство?
