1
За системата като цяло / Re: Нова номерация на линиите на ГТ - предложение
« on: Yesterday at 15:44:41 »С преномерирането се цели да има група линии, които има обща посока на движение - за югоизточна посока е избрано да са 18*, към Гоце Делчев ще са 7* и т.н.Ами че те към Гоце Делчев винаги са били в това число, още откакто съществува транспорт в квартала -
73, 74 и 76 + тролеят в по късен етап. И по пътя на логиката да се чудиш защо в такъв случай 74 ще се преномерира на 14.
Тези преномерации винаги водят до объркване, независимо дали си фен или обикновен пътник, особено при възрастните се вижда. За 18*, някои даже ги мислеха за нови линии.






.jpg)


