Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Kukicha

Pages: [1] 2 3 ... 88
1
С преномерирането се цели да има група линии, които има обща посока на движение - за югоизточна посока е избрано да са 18*, към Гоце Делчев ще са 7* и т.н.
Ами че те към Гоце Делчев винаги са били в това число, още откакто съществува транспорт в квартала -
73, 74 и 76 + тролеят в по късен етап. И по пътя на логиката да се чудиш защо в такъв случай 74 ще се преномерира на 14. :crazy: Тези преномерации винаги водят до объркване, независимо дали си фен или обикновен пътник, особено при възрастните се вижда. За 18*, някои даже ги мислеха за нови линии.

2
2722 сутринта беше на 310, след това се изключи и отиде в Дружба на ГТПто. 2810 от 79 го смени. :crazy:
1136, 1137 - 102
1138 - 111
3313, 3314, 3316 на 76
3401 на 204

3
Снощи при опит да изтеглят 1175 бяха направили задръстване на чупката на Хенрих Ибсен до Парадайс...
Нещо по сериозно е било, вдигали са го на място, освен аварийната е дошъл и Карсан явно да носи части. 73 и 83 заобикаляха по Тодор Каблешков и Ем. Станев.

Днес към 13ч. аварийната закачаше 3142 на Гоце Делчев.

4
1034 е с ПТП счупен джам, 1023 все още си стои с графитите. Да има още някои в Булавто най-много.

5
3317 - M3

6
Глупости, няма такъв където да не е излизал, това за 1016 не е вярно движил се редовно на линия, даже съм пътувал с него по 805.




7
Mного искам да видя как минават по уличките в Борово и как взимат десния завой по Г.Делчев посока Дружба. Готино ще завиват и от Д.Пешев към Обиколна и vice versa. А на колелото в Г.Делчев само такъв автобус липсва. Според мен са купени предимно за 220. Единствената друга кажи-речи подходяща линия е 11, ама в час пик на Гео Милев, също става купон.
Няма никакъв проблем на това обръщало, предвид че тролеите почиват в кръга, а автобусите на булеварда в БУС лентата, това че е натоварено е само мит. В Земляне ако отидат Капасити (за което се говори, че има вероятност) най-вероятно ще са за 111, на 83 няма как да се пуснат тъй като има проблемни завои и участъци. А пък 11 уж ще минава на електробуси.

8
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 345 (G)/Conecto (G)
« on: 02.06.2026, 14:50:46 »
1115 е вкаран за пребоядисване;
1127 е спрян за кърпеж за средният мост, дано мине и освежаване;
1131 е вкаран в халето, ще се възстановява, отърва кожата и този път. :crazy:

9
Аварийният с 3150 по Цариградско шосе сега, 3320 го смени на 204
5037 е закъсал на кръстовището ма Тодор Каблешков и Костенски водопад, блокирал е лентата за ляв завой, ще го закача Тартата.

10
31?? с реклама на премиерата на филма Денят на истината. Разминах се с него вчера с мотора, но не можах да видя кой е точно.
3133.
3116 - The Bodyguard мюзикъл
3119 - Deep Purple
1177 също с БГ Радио

11
2722 - 181
2815 - 185

12
Земляне са се сдобили с нова аварийна (MAN TGX), вчера въртеше из гаража:


13
2006 и 3111 - Felix
1167 и 1185 са с реклама на приложението Sofia 2 Go, въпреки че отложиха пускането му

14
Снимки / Re: Снимки (автобуси)
« on: 24.05.2026, 01:21:24 »
На добър час! :peace:





Както и нещо ретро:




15
Снимки / Re: Снимки (електробуси)
« on: 23.05.2026, 01:08:17 »
Ето и от мен:


16
Това е несериозно, да не знаеш как да стигнеш до Центъра с метро...Да не говорим, че има гугъл мапс.

17
2819 - 98

18
288 остава за постоянно до Гоце Делчев. Обаче проблемите също са налице, с тия светофари по Каблешков просто се губи страшно много време, изпусне ли един и край, ако ще и БУС лентата да е по целият маршрута. Разписанията задължително трябва да се коригират, и да се добави 6та кола, просто не е възможно за 10 мин от зарядната станция на Гоце Делчев да се стигне до Вита. Също начина на обръщане допълнително го бави, винаги тръгваш на +3 поне. Ако ти трябва бърза връзка до Цариградско шосе, 288 никога не би свършил тази работа, с 73 и 76 е по бързо и по удобно.

19
3666 - Trendyol

20
1115 - 102
1138 - 102
1130 - 304
1137 - 304
2164 - 94
2165 - 310
2140 - 120
3301 - 204
3311 - 76

Pages: [1] 2 3 ... 88