Ще тръгнат но не се лъжете, само за един два месеца докато се изхарчи половиния милион бюджет, след което отново ще ги спрат.
Вместо едно истинско ново начало имаме добрите стари номера, а със стари курви нов бардак не се прави! Защо ОТНОВО нищо няма да стане с тролейбусния транспорт:
- За шеф на новото предприятие е назначен не професионалист, човек с опит и доказан мениджър, а...червен номенклатурчик който е останал без пост и трябва да бъде спуснат някъде. Бивш шеф на Мини Перник. Иначе какво е общото между шеф на минна компания и шеф на тролейбусна компания това няма значение...
- Ще вземат общо 5 бракувани и полуразпаднали се бараки от София.
- Както можем да се досетим, със 5те бараки няма как да се обслужват 4 линии с общо 10 коли на смяна и щяла да бъде пусната само 20та линия. Уж на първо време, но не виждам как със приходи само от една линия могат да се закупят тролеи за още три линии, били те и стари.
Та, такъв е моя коментар... Жалка история...