От охладителната система съм вадил парчета метал. После се чудеха що като стане над 15 градуса, тия автобуси греят и съответно зимата защо няма парно. Иначе радиаторите се мият по инициатива на шофьорите, ако някой от тях се сети. Да не говорим, че масово тия калорифери са си запушени отдавна и/или вентилаторите са спрели да работят и отдавна нямат никаква функция, затова зимата е толкова студено в някои.