21
Железопътен транспорт / Re: БДЖ - обща тема
« on: 16.12.2025, 12:59:51 »
Да, и аз се опасявам от същото, което стана по 260 и 74. Дано не съм лош пророк, но според мен още от началото ще има сериозни проблеми с обслужването. Не може да дадеш 25% от влаковете на фирма, която не е превозила до сега и 1 пътник, няма персонал, няма локомотиви, няма никакъв подвижен състав.
А ПИМК отказаха ли се въобще да возят пътници или само от поръчката?
А ПИМК отказаха ли се въобще да возят пътници или само от поръчката?
