Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ronigirl_

Pages: 1 ... 6 7 [8]
141
само пътничка !!  

142
Разни / Re: Любима линия на ГТ
« on: 17.07.2006, 19:58:43 »
Линия 60 много ясно !!! Главно заради това , че почти винаги са BMC ( само през почивните дни ги пускат некви скапани мерцедеси). Шофьорите са супер печени те са си научили маршрута на изуст, така  че не минават през никакви дупки .... целият им курс е 78 мин. което не е много ! Общо взето заради това  

143
Забавно / Бисери
« on: 17.07.2006, 14:41:11 »
Ето този разговор е номер 1      

Разговор между контрола и пътник в градски автобус:
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вие какво зациклихте ли? Други думи не знаете ли?
- Знам. Прахосмукачка...
- А бе вие да не сте болен?
- А вие да не сте доктор?
- Аз не съм доктор!
- А пък аз не съм водопроводчик.
- Май ви хлопа дъската...
- Що, да не сте дърводелец?... А, ето я и мойта спирка !

144
Автобуси по линията на 60 за 17.07.06 г.

BMC 1555  
BMC 1553
Mercedes-Benz  321 (до обяд след това BMC 1559 )
Mercedes-Benz (малък) 1319
След обяд още един Mercedes (малък)  но не запомних номера

Автобуси по линията на 11 за 17.07.06 г.

Conecto  1132
Conecto  1126
Conecto  1133
Conecto  1134
Conecto  1135
Conecto  1138
Conecto  1131
Conecto  1127
Conecto  1130
Mercedes-Benz 1631


Автобуси по линията на 102 за 17.07.06 г.


Mercedes-Benz 359
Mercedes-Benz 337
Mercedes-Benz 351
Mercedes-Benz 345
Mercedes-Benz 355
Mercedes-Benz 369
Mercedes-Benz 317


 :P

145
Mercedes-Benz  351  Raiffeisen Bank както и същата на Конекто 1126 !!! Конекто 1127 Mall Sofiq

146
Е аз нали съм си още ученичка и с билетчета не пътувам , но смятъм овеличението за  глупост ... защото все пак никой от хората който са  нередовни пътници няма да си вземат билетче , когато го дигнаха на 70 ст. те не си взимаха когато бяха по 50 , сега ще го правят !!! Но смятам едно нещо за правилно .. за това дето при шофьорите са по скъпички ...  някой от тях заслужават много повече , когато возят "южно африканското ни население" те се изнервят много, всеки ден някакви бабички и старци да те бавят по спирките .. както и контроллите  , и ако контролите  не го отбележат в листана шофиора  го наказват за това. Хора да се карат , да крещят ( случвало се е ) просто това е супер мъчително .. затова смятам , че шофиорите заслужават много повече от 10 ст. !!!!  :mellow:

147
Идеи / Re: А102
« on: 17.07.2006, 01:54:56 »
Лошото на 102 е , че винаги на Красно Село се пълни съпер много , но само в пиковите часове Към Овча Купел 2 !!! Което е супер кофти щото те много рядко са малки ( вчера видях един ) през почти цялото време са големи ,и пак се пълни ! Проблема може да се реши ,тъй като  през красно село минава и 73 , тук пак излиза едно проблемче , защото всеки бърза да се прибере , а 73 обикаля много ! Затова никой не се качва на 73 и всеки се блуска в 102 ....  все едно тренират за национален отбор по ръгби !  

148
Аз единствено ( за сега надявам се) момиче : казвам се Теди на 17 години съм!  Запалих се по ГТ от лизо 6 месеца и повече ! Любимият ми автобус е BMC 1551  иначе лубима линия номер 60 От Овча Купел 2 до Централна Гара , понякой път се возя за удоволствие !!! Уча в Хранително вкусовата гиманзия (по известна като "Месото") Обичам страхно много  Linkin Park  но чалгата не ми допада много !!! Еми това е за мен. Ако някой го интересува нещо друго да пита на личен !!!    





п.п. Забравих зодя риби съм

149
Архивирани теми / Поздрави
« on: 17.07.2006, 00:23:46 »
gecasux Честит Рожден Ден нека ухае на рози пътят по който вървиш и кристална любов те води към човека когогто цениш !! Пожелавам ти много здраве щастие лубов и успех във всичко с което се захванеш !!! :P  :P  :P

150
Ми гледайте са може всички да сте прави .. може BMC да не са най - добри , да има много по добри от тях както казвате "Конекто" Но аз просто изказах мнението си !! За мен лично най - добри са BMC найстина много са малки за някой линий , но пък и А72 също не е подходящ , в отчаяно състояние са  ... дори в някой от тях има само 2 малки прозорчета , в тях през лятото е ад !!! Но разбирасе никой не казва нищо за тях !!! Просто това нали е анкета ... всеки си има предпочитания  

151
Архивирани теми / Поздрави
« on: 16.07.2006, 21:11:47 »
Аз тук като най - нов и единствен ( до колкото разбрах) потребител от женския пол ви поздравявам всички с  Специален поздрав




CKD  мерси оправих го !!!

152
Е добре де може и да си прав ... но да си кажа чесно главното е , че автобусите се карат от печени и готини шофьри ... поне на линиоята на 60  

153
Еми лично за мен има няколко неща ... може да не са от значение за някой, но за мен да !!! Първо те са нови , чисти са , здрави са ( не като икарусите дето са пред разпадане ) имат хубав външен вид !!! Е са за гуми , мотори  и работи от този сорт няма да казвам нищо щото не разбирам  

154
Quote from: conecto
Да не познаваш шофьора на 1551, че твърдиш такива неща???


Еми от части да познавам ги и двамата !!!  B)

155
BMC  лично за мен  :P

Pages: 1 ... 6 7 [8]