Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ronigirl_

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
41
1551, 1559, 1555, 1519 - на линията на 60 .... 1131, 1134, 1141, 17( 35 или 53)  - на линията на 11 .... 365, 367, 343, 1271, 341 на линията на 102 .... 5010, 5015 на линията на 73  

42
1559, 339, 373, 1114, 1551, - на линоята на 60 !!!

Макарче не си спомням да съм виждала преди 339 или е бил доста дълго в гаража и не е излизъл !!!!!    

43
Quote from: niki88z

30.07.2007 Понеделник
60 - 1551


Към 3 и нещо часа незнам първа или втора смяна BMC- то (1551)  го караше Митко на 1561 !!!!!

44
5032 чисто новичък !!!!!!! - 73 не успях да го снимам защото си забравих телефона като излизах

45
Архивирани теми / Поздрави
« on: 25.07.2007, 15:24:30 »
Quote from: Bus_lover
Мерси! По каква причина?   Та да знаем защо сме поздравени... поне аз да знам  


Просто така няма повод  не е и нужно нали :P

46
Архивирани теми / Поздрави
« on: 25.07.2007, 15:17:08 »
Поздравявам всички във форума ( не пиша никове за да не забравя някого )  



[a href=\"http://www.data.bg/f.php?fid=12929686\" target=\"_blank\"][/a]

47
1301 - на 73    

48
3470 - 88
355 - 102
1116 - 83
1979 - 111
1311 - 60
5010 - 73

49
1321 - 60, 1114 - 60  това успях да видя   през прозореца !!!!    

50
Quote from: niki88z
Понеделник 16.07.2007 год.
77 - 1935

Незнам колко часа си го видял. но след обяд 1935 беше 11,

1117 също 11;  1315 - 60 , 1115 - 60

51
1301 по линия 102 , 1321 по линия 60  

52
Забавно / Re: Видео
« on: 28.06.2007, 16:00:51 »

53
Някой знае ли нещо за трамвя дето днес бил горял ????????  

54
Архивирани теми / Поздрави
« on: 19.06.2007, 23:08:49 »
Честит рожден ден и от мен !!! Много здраве щастие късмет любов и всичко най, най - хубаво      

55
Тролейбуси / 2112
« on: 09.06.2007, 13:24:44 »
2112
Не се разбира много много затова ще го напиша !!!

Да отвърнеш на лошото с лошо е Животинско! На доброто с добро Човешко ! На доборото със зло Сатанинско! На злото с добро Божествено

56
Архивирани теми / Поздрави
« on: 28.05.2007, 13:51:26 »
Честито на всички завършили            

Ето ви снимка и от моя бал !!!!! Аз и колата ми !!!
 :P

57
Ами преди 1551 ми беше любим . но откакто се смениха и двамата шофьори ... и ги заместиха двама ( не особедно приятни като характер хора) и някакси малко помалко вече не ми е любим сега си ми е 1301

58
 
66%    верни
 34%    погрешни

Е обърках любимия ти инве. номер а го знаех          

59
1551 , 1553 , 1561 по линията на ТМ11 (сутринта) , вечерта видях само 1311

60
Да и като направиш теста си правиш твой тест и го слагаи тук  

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8