Днес беше доста разбъркано. По 102 видях цели 4 единични автобуса-3 О 305 и 1 О 302 Т, например 1665, 130Х, 1507, по 76 имаше рязан Икарус, както и Икарус от 34ХХ, имаше и ВМС-3802, 3570 беше по 204, 5020 по 73.
Само незнам защо са искарали толкова единични автобуси по 102 във върхом час, при положение че в гараж Земляне имаше поне 5-6 съчленени по това време. Видях 361, 355, 1126 и др.