Вчера се беше случила голяма гадост. Бежова кошница по 310. Толкова бях потресен, че не видях номер
На теб май трябва да ти се случи това, което пише в подписа ти! Няма бежови кошници в София.
Иначе персоналните на Малашевци ги пишат резерви от 20 или 21 часа до времето им на тръгване и през този интервал доста често покриват курсове по всички линии.
От гл. т. икономии аз съм предлагал неофициално нощните курсове по линии като 78, 85 и 86 да се обслужват от единични автобуси, които после отиват за персонални.