Ако ще се надпреварваме кой кога какво е разбрал - та аз още от миналата седмица знам, че по 310 ще вървят Мерцедеси. Дори знам и защо. Но източникът ми от гараж Малашевци пожела да не се разпространява тази информация. Сега кажете вие защо се движат мерцедеси?
Иначе аз смятам, че за 85 има чавдари, но нали икарусите за всички ви са по-добри от тях.
А интересното за трамваите е, че пляките са в много добро състояние. Вчера имаше 4 двойни чешки прибрани и респ. нямаше подмяна на Възраждане. А 2023 е изтеглен за 18, което значи, че е имало недостиг и на единични.