Вижте страниците на сдружение Градски транспорт и инфраструктура bgtransport.org и Facebook
Днес смотан, гаден, и гнусен Хюлиез по 306 ни стовари на Орляка. От яд забравих инв. номер. реклама на Глобул.
3559 е в доста прилично състояние, не знам какво не му харесваш
А хубав Хюлиез/0305Г в Дружба няма.
3565 след ремонт вече е на линия, днес беше по 305. Отвън изглежда доста добре.
4* Conecto G бяха впрегнати като безплатен транспорт от Националната Опера за превоз на зрители до 4 квартала - Младост 4, Левски, Надежда и Люлин