Връзката е, че 749 иначе е титуляр на 108 и излиза на линия само сутрин. Поради причина сутрин пътувам с него до метрото, а вечер се връщам с трамавй, т.к. вече всички Икаруси са се приблами в Земляне и няма смисъл да се возя в гадни малки грозни смърдливи стари проклети миризиливи сиво-бежави кръгло-елипсовидни берлински мерцедеси.