E тя си е на него откакто е дошъл в София. Преди караше зелен по 11 ама забравих кой. Казва се Маргарита и е от гр. Елена.
Зеления беше 1639, преди да се качи на 0345G караше Икарус 749 който се движи и до днес. Когато дойде
като новобранец се обучаваше при моя приятел Спас на 1711. Спомням си че като тя караше бяхме по 202 и
на сфетофара на Центъра по хигиена, който тогава не работеше премина без да се огледа, тогава си помислих
че няма да изкара дълго в София, но след толкова време Маргарита продължава да работи и кара един от най-
подържаните автобуси в гараж Земляне. Колкото до това че е от гр. Елена, незнам, знам че преди е работила в
гр.Сливен и е карала Чавдар.
Зеления беше 1639, преди да се качи на 0345G караше Икарус 749 който се движи и до днес. Когато дойде
като новобранец се обучаваше при моя приятел Спас на 1711. Спомням си че като тя караше бяхме по 202 и
на сфетофара на Центъра по хигиена, който тогава не работеше премина без да се огледа, тогава си помислих
че няма да изкара дълго в София, но след толкова време Маргарита продължава да работи и кара един от най-
подържаните автобуси в гараж Земляне. Колкото до това че е от гр. Елена, незнам, знам че преди е работила в
гр.Сливен и е карала Чавдар.
Днес:1116 на линия 102
759, 1637 на 77
1633 на 11
319 на 83
1399 на 60
и 503 беше на Зап.Парк.