Колеги забелязахте ли че 150 от днес е от Земляне, прибрах се с 1220 от метростанция Сливница към Обеля 1.
Този път манджата с грозде е пълна.
От днес:
1ТБ, 103, 107 и 803 преминават от Земляне към Малашевци;
150 преминава от Малашевци в Земляне;
65 е Землянска с Карсани;
180 е Малашевска с Хигери;
182 е Землянска с Карсани;
95 и 806 трябва да са в Земляне с Карсани.
Явно въпростният ум който реши, че Дружба трябва да карат люлинската 8тм, или Земляне пък Левскарата 1тб, е решил да усъвършенства тъпотиите си като прати Малашевци да карат Горнобанска довозваща линия...
