Спаси София накара СО, ЦГМ и СЕТ да направят тази промяна преди последното лято. Освен нея и тм 27 е в 23:50 на НДК към Борово, а тм 10 в 23:39 на Славейков към МС Витоша. Идеята е именно постепенно да вървим към денонощно движение, защото за разлика от нощните автобуси, при трамваите няма недостиг на водачи и е въпрос единствено на организация на експлоатацията от страна на СЕТ.
Струва ми се удачно навсякъде, където има трамвайни лъчове, да се пуснат трамваи вместо автобусите, а автобусните нощни линии да останат до кварталите, където няма трамваи - Струдентски град и Младост основно. Дано @viktorlc работи в тази посока и да успее да постигне напредък по въпроса с нощния транспорт.