Имам чувството, че нарочно се правиш, че не разбираш. Къде съм написал дневният транспорт да започва по-късно? Написах, че няма смисъл линии като ТМ5, ТМ10, ТМ20 и други редовни да са на пиков интервал преди 6:30-7:00 часа. Колко души пътуват толкова рано, за да има трамваи на 5-10 минути при положение, че нямаме достатъчно водачи, смените са дълги и масово се работи извънредно? Не виждам кой знае какъв негативен ефект, ако интервалите преди 6:00 по голяма част от линиите са близки до нощните след което да започва включването на останалите коли.
Едно решение за дупката между дневния и нощния транспорт е вторият да се обслужва отделно, т.е. вместо нощните линии да се карат в комбинация с дневни, смените им да са от 22:00 до 6:00, така че да се застъпват с останалите линии.