Не се заблуждавайте.
В момента тече обновяване на сайта (освен наливането вътре на новото разписание), покрай което тотално се обърка информацията за композициите на влаковете и почти няма влак, за който да е изписана вярно. Пример: за Пещера изписва, че влаковете са с вагони, и то ТЕСНОЛИНЕЙНИ. ЕМВ 30/31/32 за Видин няма в момента и няма заложени.
А от 32-ра серия колкото по-бързо се отървем, толкова по-добре. Имат музейна стойност, част от историята ни са, да запазят една и наистина благодарение на тях се крепи част от обслужването в момента, но стават все повече и повече некомфортни и ненадеждни. Да си говорим колко са лесни за поддръжка в днешно време като аргумент да ги държим още в употреба е абсолютно нелепо.