Author Topic: Кой какво слуша в момента  (Read 756621 times)

Offline ozzy

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 14462
    • View Profile
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #200 on: 12.02.2008, 21:22:47 »
Chemical Brothers - Setting Sun

Offline AROS

  • Наистина съм луд
  • *******
  • Posts: 1330
    • View Profile
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #201 on: 13.02.2008, 01:02:01 »
слави трифонов -  няма не искам няма недей
« Last Edit: 13.02.2008, 15:24:02 by Dragon »

Offline conecto

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 4462
    • ICQ Messenger - 303555835
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #202 on: 13.02.2008, 21:19:05 »
Laura Pausini - It's Not Goodbye

Offline Repcho

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 11171
    • View Profile
    • Градски транспорт-София
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #203 on: 13.02.2008, 22:00:15 »
Quote from: conecto
Laura Pausini - It's Not Goodbye
ейй, тази и аз много я уважавам, сега й слушам : La Prospettiva di Me

Offline zlatin

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 643
    • View Profile

Offline lud_pi4

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 7980
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #205 on: 14.02.2008, 09:38:46 »
ACE-Cruel summer next ACE-All that she wants

Offline ronigirl_

  • Приятел на ГТ
  • ****
  • Posts: 163
    • ICQ Messenger - 210608989
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #206 on: 14.02.2008, 09:45:37 »
Chris Brown - Run It  

Offline CKD

  • --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 7499
    • View Profile
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #207 on: 14.02.2008, 09:54:36 »
DJ Bobo - Shadows Of The Night
Най-ценният ресурс на капитализма са тъпанарите

Offline emo

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 18618
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #208 on: 14.02.2008, 15:59:25 »
Quote from: lud_pi4
ACE-Cruel summer next ACE-All that she wants

Аce of Base  да сме точни.

От мен
Milk inc. - Breathe with out you.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline ronigirl_

  • Приятел на ГТ
  • ****
  • Posts: 163
    • ICQ Messenger - 210608989
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #209 on: 14.02.2008, 20:08:46 »
The Ramus - Sail Away  

Offline Heuliez

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 785
    • ICQ Messenger - 484886265
    • AOL Instant Messenger - Skype+-+tedo_13
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #210 on: 14.02.2008, 21:00:03 »
Vessy - Touch

Offline ozzy

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 14462
    • View Profile
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #211 on: 14.02.2008, 21:31:54 »
Placebo - Every Me, Every You.

Offline AROS

  • Наистина съм луд
  • *******
  • Posts: 1330
    • View Profile
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #212 on: 17.02.2008, 00:52:57 »
Ahmex - Paparazzi ( I'm a camera)

Offline Ikarus4eva

  • Писател
  • **
  • Posts: 44
    • MSN Messenger - ikarus_bg@hotmail.com
    • View Profile
    • http://www.satana.biz
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #213 on: 17.02.2008, 14:21:50 »
One Shot - Trop De Polemiques (TAXI 2 OST).mp3

Offline CKD

  • --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 7499
    • View Profile
Най-ценният ресурс на капитализма са тъпанарите

Offline conecto

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 4462
    • ICQ Messenger - 303555835
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #215 on: 17.02.2008, 20:59:30 »
Vonda Shepard - Searchin' My Soul

Offline Ikarus4eva

  • Писател
  • **
  • Posts: 44
    • MSN Messenger - ikarus_bg@hotmail.com
    • View Profile
    • http://www.satana.biz
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #216 on: 17.02.2008, 21:18:59 »
Lil John and tha Eastside Boyz - Move Bitch.mp3

Offline Ivo

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16119
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #217 on: 17.02.2008, 21:22:14 »
Activ - Doar Cu Tune-Много готина песничка
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline Heuliez

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 785
    • ICQ Messenger - 484886265
    • AOL Instant Messenger - Skype+-+tedo_13
    • View Profile
    • Email
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #218 on: 18.02.2008, 15:01:37 »
Глория - Ледена Кралица  

Offline ozzy

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 14462
    • View Profile
Re: Кой какво слуша в момента
« Reply #219 on: 19.02.2008, 03:46:45 »
Guns`N`Roses - Estranged