Author Topic: Re: 14 години GT Sofia и разходка с трамвай София 100 - 435  (Read 486 times)

Offline mitakis

• над нещата
  • Нямам спирка
    • View Profile
Сетих се да пусна трак на връщане от Люлин при Зората. Люлин 7 - гарата - Орландовци - гарата - депо. Максималната скорост е развита при гробищата в посока Орландовци.
(Има един нереален пик заради тунела, който съм маркирал с оранжева черта)
« Last Edit: 13.01.2020, 10:45:37 by mitakis »

Списък на подвижния състав в София
Забравете провалите,
запомнете уроците.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
@KRAKOMOBILA, направо не ми стигат думите да ти благодаря за великолепните видеа дотук
А другите качени дотук видеа бяха моите. Защо си мислиш, че ще се държиш неуважително и ще хвърляш неща срещу мен и аз няма да отреагирам? Защо не дойде да си разчистим отношенията по време на срещата, а сега се държиш като идиот без да съм те нападал по никакъв начин? Какъв ти е проблема? Никъде не съм претендирал, че видеата ми са перфектни.
« Last Edit: 20.01.2020, 21:41:29 by AGENT 006 »

SOFIATRANSPORT транспортна база данни

- Галерия с над 48 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
@KRAKOMOBILA, направо не ми стигат думите да ти благодаря за великолепните видеа дотук
А другите качени дотук видеа бяха моите. Защо си мислиш, че ще се държиш като идиот и ще хвърляш неща срещу мен и аз няма да отреагирам? Защо не дойде да си разчистим отношенията по време на срещата, а сега се държиш като идиот без да съм те нападал по никакъв начин? Какъв ти е проблема?
Агенте,
Не знам какви са ви отношенията с него, но в твоите клипове се чува как говориш за мечтата ти да имаш уеб сайт и т.н. и е нормално да не са най-любимите на хората :)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Да, така е, аз съм аматьор във записването и компилирането на видеа, но няколко дни преди срещата с The Freshmaker си казахме няколко груби думи през форума и сега тактично подмята твърдения за моите записи. Ами да, приемам го лично, съжалявам.

Offline The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
Да, така е, аз съм аматьор във записването и компилирането на видеа, но няколко дни преди срещата с The Freshmaker си казахме няколко груби думи през форума и сега тактично подмята твърдения за моите записи. Ами да, приемам го лично, съжалявам.

Ми има неща в живота ми, като раждането ми, някои мои съкровени мисли, както някой ден и кончината ми, дето не са свързани с теб, но как да го обясня на патологичен комплексар... Да ми беше ги обяснил тези си тегоби на разходката, но не би... Човек ще благодари на някого искрено, че харесва плода на усилията му, нищо нито пряко, нито косвено е казал за творбите ти, но ти пак ще минеш с кафявата четка да обясниш някой ТИ колко си важен всъщност...

Послепис на Послеписа:

Ние от доста време на обменяме никакви реплики, ти ходиш и мажеш с кафяво под моите постове, а аз или те търпя, или ти отговарям, но това не е диалог, не обмяна на реплики, а последователна реакция на човек към нечии мнения. Аз не следя къде какво пишеш, за да ходя подире ти и да споделям ценни позиции. За да няма неразбрали кой кой е в картинката... И изобщо - бил съм на разходката, защото този вид трамваи е част от свидните ми детски спомени. Прекарал съм си чудесно. Благодарение отчасти разбира се и на участващите действащи лица, за което им благодаря. Ти като какъв се явяваш в моето изживяване - коректив някакъв? Редактор? Коректор? Или? Айде гледай си собствената си значимост и веднъж за винаги моля те остави моята така незначителна личност... Аз нямам нужда от твоето мнение, запази го за себе си, толкова ли много ти коства? Не те закачам, не ме споменавай, нещо неясно? Що трябва и тази прекрасна тема да се цапа - щото ти е важно и тук да кажеш нещо за мен? Ами кажи си го сам и спи спокойно, не го споделяй всеки път, вменяемите хора вече са схванали какво мислиш за мен, включително и аз, нека се успокоим малко оттук насетне.
« Last Edit: 21.01.2020, 08:44:26 by The Freshmaker »
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на геноцид към населението на София.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Докога ще бягаш от темата и ще казваш какво ли не без нищо по същество? Не става въпрос за видеата. Става въпрос за това, че можеше да си стиснем ръцете и не очаквай аз да бях направил първата стъпка по въпроса, когато разбрах кой си от друг познат на срещата и това, когато се прибрах. Ти си харесвай които и да е видеа и не харесвай които и да е видеа, за мен това не е проблем. Проблемът ми е че обстоятелствата, при които изтъкваш видеата на Красен ме дразнят, защото единственото, което направих аз е да си публикувам моите първи. Не съм твърдял, че ги смятам за най-добрите, дори съм го написал в заключението на втора част. Като смяташ, че са боклук не ги гледай и не ги слушай. „Щетите“ са за мен, не за теб. А ти позна ли ме кой бях аз?
Хайде продължете с лични съобщения!!!
Ако ме отблокира нямам нищо против, аз вече го направих.
« Last Edit: 20.01.2020, 23:03:01 by AGENT 006 »

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Хайде продължете с лични съобщения!!!

Утре ще бъде разчистена темата.