Author Topic: Актьорски изяви на возила от БГ ГТ  (Read 156737 times)

Offline тролей №164 линия 2

• Защо пиша толкова много?
  • Моят любим "Snacks" - тролей №164. R.I.P.
    • View Profile
    • Email
Re: Актьорски изяви на возила от БГ ГТ
« Reply #800 on: 07.11.2022, 13:59:53 »
Всъщност, ако някой знае, нека каже направо имало ли е реално-случил се инцидент през периода на заснемане на филма, който да е бил използван удобно като материал? Ако не, то дали е бил инсцениран с някой бракуван трамвай, или изобщо не е имало инсценировка? Доколкото помня от снощи, първо се видяха кадри как препуска през някакво кръстовище, а в следващия кадър директно се виждаха счупени стъкла на асфалта. Тоест, не показват нито реален удар, нито дупка в предното стъкло на самия трамвай, нито пък предния панел без стъкло... Но може и аз да не съм забелязал.
Никога не шофирай по-бързо, отколкото може да лети твоят ангел-хранител!

Offline mihailo

• Нямам спирка
  • 433 :)
    • View Profile
    • Email
« Reply #801 on: 07.11.2022, 14:03:27 »
Показват "дерейлировка", натрошени стъкла по асфалт, искри от колела и счупен плъзгач. Естествено, че няма катастрофа. Та нали е филм, трябва да засилят тир срещу трамвая с актрисата, че да.може кадрите от болницата да са истински ли? :crazy: Ваня Цветкова също така не кара трамвая през бермудския триъгълник, теглят го с друг трамвай, в който е снимачния екип, а тя врътка врътката с доста нелогични движения.
Viva la 105, viva la in memoriam!
Против цитирането на "медии" от ранга на Блиц, Пик, Брадва и т.н.!!!

Online poly911

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #802 on: 07.11.2022, 15:37:04 »
Кадрите с червените лампи са от гората и Черни връх, но катастрофата помня, че не беше там. Ако някой помни, да каже. Ако не, ще седна да се разровя.
Катастрофата става на ул.скопие при спирка ул.пловдив но маршрута на тм 11

Offline тролей №164 линия 2

• Защо пиша толкова много?
  • Моят любим "Snacks" - тролей №164. R.I.P.
    • View Profile
    • Email
« Reply #803 on: 07.11.2022, 17:10:14 »
Показват "дерейлировка", натрошени стъкла по асфалт, искри от колела и счупен плъзгач. Естествено, че няма катастрофа. Та нали е филм, трябва да засилят тир срещу трамвая с актрисата, че да.може кадрите от болницата да са истински ли? :crazy: Ваня Цветкова също така не кара трамвая през бермудския триъгълник, теглят го с друг трамвай, в който е снимачния екип, а тя врътка врътката с доста нелогични движения.
Не, аз само питах. Това, което описваш, е единият вариант, при който няма инсцениран и заснет удар с кукла зад контролера, а имаме показване само на последствия от неосъществен такъв, което би било много по-евтино, между другото. Аз питах дали правилно съм запомнил, че не са блъскали трамвай, което би било инсценировка, ами само са показали последствия от измислен удар. Това ми беше интересното. Понеже сега нямам време да отварям и да ровя във филма да гледам, затова попитах тук.
Никога не шофирай по-бързо, отколкото може да лети твоят ангел-хранител!

Offline bagercho

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #804 on: 07.11.2022, 20:49:49 »
Аз така и не разбрах, защо използваха измислена трамвайна линия за филма. Линия 17 в онзи момент не е съществувала, поне по информацията, която мога да събера. И катастрофата къде става, на Черни връх при Хемус? Ако е там как се е озовала софията там предвид забраната да ходят в горен Лозенец?
Защото линията е със символичен маршрут. Виж като дават табелата в близък в момента преди катастрофата маршрута ѝ - минава през бермудския триъгълник :D

Online tauri

• Превозвач
  • Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #805 on: 20.11.2022, 22:53:28 »
В края на филма Мадам Бовари от Сливен на надписите май се мярка един Чавдар 130. Интересно кой е и как така е бял.
https://player.vimeo.com/video/190428610
The Grand Tour

Online IKAR

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #806 on: 20.11.2022, 23:47:35 »
В13-20 е, червено - бял.
Less travel by car! (използвайте по - малко лични автомобили за сметка на обществения транспорт, независимо от финансовите Ви възможности - препоръка на Европейската Комисия)

Да се отнеме незабавно лиценза за пътнически превози на БДЖ, тъй като изключително неадекватните разписания и опасният амортизиран подвижен състав водят до особено лошо транспортно обслужване.