https://trafficnews.bg/plovdiv/nulev-interes-kam-7-avtobusni-linii-plovdiv-kam-sela-i-358649/
Не в риск, а възможност общината да изгради собствено предприятие, с което да изпълнява предназначението си, като осигурява услуги на населението. За частниците това е не доходоносно начинание, но за ползващите тези линии е жизненоважна за достъп до работа, образование, здравеопазване, културен и социален живот…
Освен смяната на шефове, какво друго се случва с общинското предприятие!?!
