Какъв е този псевдоморализъм от вас? Вие като сте били млади като че ли не сте ходили на чалготека, и не сте въртяли гюбеци на Азис? В София е пълно с улици на комунисти и руснаци, също така за мен да има турско посолство на бул. Васил Левски е живо доказателство за поругаване на паметта на единия от нашите борци за свобода от турското робство. Как всички упорито си мълчите, че имаме паметници на нашите поробители като МОЧА, Альоша и сродните, и турско посолство на Васил Левски 80, а всички се възмущавате, че има чалготеки в Студентски град?