Author Topic: Re: Имената на улиците  (Read 1240 times)

Offline The Freshmaker

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 3824
  • TM 303
    • View Profile
Re: Имената на улиците
« on: 20.07.2015, 16:49:32 »
Аз лично съм благодарен, че потребителят vasko не се е родил 40 години по-рано, защото в противен случай вероятно социалистическият строй щеше да е нанесъл още по-непоправими щети върху клетата ни държавица...  :help:
А всъщност София можеше да бъде един прекрасен град, ако имаше друго управление и ако 70 процента от населението му беше друго...

Offline Stanislav_07

  • Запален по ГТ
  • *****
  • Posts: 352
    • View Profile
Re: Имената на улиците
« Reply #1 on: 19.04.2026, 10:00:02 »
Какъв е този псевдоморализъм от вас? Вие като сте били млади като че ли не сте ходили на чалготека, и не сте въртяли гюбеци на Азис? В София е пълно с улици на комунисти и руснаци, също така за мен да има турско посолство  на бул. Васил Левски е живо доказателство за поругаване на паметта на единия от нашите борци за свобода от турското робство. Как всички упорито си мълчите, че имаме паметници на нашите поробители като МОЧА, Альоша и сродните, и турско посолство на Васил Левски 80, а всички се възмущавате, че има чалготеки в Студентски град?