Наръчник на раздела за снимки
Интересното за тези влакове е, че изключително много хора, които нямат общо с транспорта, тоест няма как да са пристрастни, не намират никаква разлика в дизайна спрямо този на 81-717 и даже си мислят, че това са старите влакове, които са минали модернизация или че сме купили някакви други на старо и сме ги боядисали. Наистина дизайнерите е трябвало да вложат малко повече въображение и да създадат нещо модерно, а не да се вдъхновят от дизайн направен през първите 1970.Отделно, не мога да разбера решението да няма якобс талиги, като средните вагони не са задвижващи. По - високи производствени разходи сумарно за влака, по - високи разходи за енергия, по - високи разходи за поддръжка, за нещо, което може да го няма. Отделно защо се поръчват влакове със само 2 задвижващи вагона? При случай на отпадането на единия, това означава невъзможност за изкачване на баира към Жолио Кюри и бутане графика на движение на повече от половината ни метро. Като цяло пак ни избачкаха с евтиното като на М3, ама въпросът е да видим с времето, кое е по - малко зле.
Съставите включват два челни моторни вагона с кабини и два междинни моторни, няма прикачни.
Състави А61 и А66 излизали ли са по линия с пътници?
Quote from: V.Peichev on 04.06.2026, 10:00:32Съставите включват два челни моторни вагона с кабини и два междинни моторни, няма прикачни. Междинните вагони не са моторизини, който е задал името на темата тук, е в грешка.