Author Topic: ПОЛИТИКА=?  (Read 373894 times)

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
Re: ПОЛИТИКА=?
« Reply #3620 on: 16.07.2020, 22:51:49 »
Не мисля, че има начин Радев да назначи бойко за служебен премиер и да не загуби повечето от иначе завидния си рейтинг.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #3621 on: 18.07.2020, 00:09:00 »
А дали е вярно................, може би- да ?

„На света няма по-голяма ненавист от ненавистта на невежия към знанието.” Галилео Галилей.
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #3623 on: 18.07.2020, 08:58:20 »
Нидал хич не го харесвам но този път съм съгласен с него .

https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B8%D0%BA-tv-%D0%BD%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%BB-%D0%B0%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D1%80%D0%B8-%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B2-%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB-%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D0%BA-news945006.html
Видя ли ПИК, бягам като дявол от тамян! Това със сигурност са повече от 90% измислици. Принципно в ПИК само имената на "героите" им в статиите са верни, но всичко останало е жълто-кафяв цвят.
Въпреки че не съм съгласен с изказванията на медията, тогава искам да задам един прост въпрос. Как си обяснявате и протестите в чужбина на българи пред посолствата? Също така, ако съм честен, нито веднъж не съм видял и да ги отразят, но това е още по-далечна тема. Та с две думи- платестите тук са платени и присъстват само лумпени, а в чужбина даже няма простести, щом от ПИК са сметнали да не ги представят. Да кажем е вярна теорията им, то тогава Божков трябва да е най-богатият човек на света, щом поддържа толкова масови протести. Тук като бележка под линия: протестите според ПИК не са по-големи от 2500 души целокупно за цялата страна, същият кафяв печат през '13-14та пишеше, че и протестите срещу Орешарски не надвишаваха 2-3000 души. Сами може да си правим изводи колко са достоверни.

Offline plastikat

• Маниак
  • www.forum.gtburgas.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #3624 on: 18.07.2020, 14:46:41 »
Много лошо му бръкнаха в джоба, както и на всички останали червени олигарси.
www.forum.gtburgas.eu
Най-добрия транспортен форум.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #3625 on: 18.07.2020, 15:15:00 »
Ми то други освен червени олигарси няма.......
„На света няма по-голяма ненавист от ненавистта на невежия към знанието.” Галилео Галилей.
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3626 on: 18.07.2020, 16:33:27 »
Има примерно Домус Ага, проф. Ковачки и т.н. :)

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3627 on: 18.07.2020, 16:36:07 »
Да вземат да се разберат Бойко и Радев Изборите се изтеглят за след 3 месеца А Радев назначава Бойко за служебен премиер за този период от време. Така се решава спора и след 3 месеца всеки си гласува за който си иска. :neznam:
Въпрос към публиката - не смятате ли че преди регистрация във форума не е лошо да се попълва психо-тест?

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • antiMASKer
    • View Profile
    • Email
« Reply #3628 on: 18.07.2020, 17:55:41 »
То "психото" си е като кови теста - важи до вратата  :crazy:
Dream on @Радоц%ет, ама не си в час

Offline plastikat

• Маниак
  • www.forum.gtburgas.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #3629 on: 18.07.2020, 22:40:31 »
"- Приятел, защо клатиш лодката?
- Тоя капитан трябва да си ходи! Не се търпи вече!
- Какво не можеш да търпиш? Човекът ни докара почти до брега без проблеми, върши си работата добре, здрави сме, сити сме…
- Не ме интересува! Не мога да го търпя повече!
- А кого ще сложим за капитан?
- Ето оня моряк там, мой човек е. Виж как хубаво държи знамето…
- Че той не е капитан?!? Къде ще ни закара, като не знае как се управлява лодката? Виж каква гъста мъгла е паднала, брегът изобщо не се вижда - на Запад ли е, на Изток ли е?....
- Няма значение. Все ще ни закара някъде.
- Добре де, защо клатиш лодката? Нали скоро ще имаме събрание, ще се съберем матросите, ще обсъдим въпроса и ще го изберем твоя човек, ако заслужава.
- Не мога да чакам, бе! Трябва да обърнем лодката, за да падне старият капитан.
- Хубаво, ама като обърнеш лодката, новият капитан какво ще управлява?
- Няма значение какво, важното е старият да падне зад борда!
- Ама аз не мога да плувам. А и ти също не можеш, нали?
- Няма значение. Да става каквото ще! Аз повече няма да търпя. А ти се хващай за лодката и клати!..."
www.forum.gtburgas.eu
Най-добрия транспортен форум.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #3630 on: 18.07.2020, 23:02:45 »
Това е офтопик, моля не ми отговаряйте.
Да вземат да се разберат Бойко и Радев Изборите се изтеглят за след 3 месеца А Радев назначава Бойко за служебен премиер за този период от време. Така се решава спора и след 3 месеца всеки си гласува за който си иска. :neznam:
Въпрос към публиката - не смятате ли че преди регистрация във форума не е лошо да се попълва психо-тест?
Отдавна си мислех да повдигна въпроса да се направи във форума реагиране с емоджита както във Фейсбук. Най-много ми харесва онази реакция „хаха“ със засмяното личице, намирам доста мнения във форума, за които ми се вижда подходяща.

SOFIATRANSPORT транспортна база данни

- Галерия с над 50 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #3631 on: 22.07.2020, 09:53:49 »
Гърция обвини България, че "надува" броя на заразените от Covid-19, за да получи повече пари:

https://fakti.bg/world/494490-skandal-garcia-obvini-balgaria-che-naduva-broa-na-zarazenite-ot-covid-19-za-da-poluchi-poveche-pari
Не знам дали е нужно да си задавам въпроса колко от тази информация ще стигне до националните медии, също колкото стигна написаното от „Шпигел“ за многоуважаваният ни Премиер.

SOFIATRANSPORT транспортна база данни

- Галерия с над 50 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • antiMASKer
    • View Profile
    • Email
« Reply #3632 on: 23.07.2020, 21:06:23 »
Стига сте го яли човечеца, оставете го да изживее последните си дни на мах  :fan:
Dream on @Радоц%ет, ама не си в час

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
« Reply #3634 on: 30.07.2020, 13:57:50 »
Георги Марков, дето сваляше шапка "пред мъжеството на 8-те конституционни съдии", които обявиха Истанбулската конвенция за противоконституционна ли? Айде аман! Заради такива хора България стана благоприятна среда за виреене на теоретици на плоската земя, 5G партизани, противници на чипиращата ваксина на Бил Гейтс и т.н.
« Last Edit: 30.07.2020, 17:20:28 by Kaiser Kar »
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
« Reply #3635 on: 30.07.2020, 14:47:19 »
Георги, има ли начин да не пускаш връзки към кафявите сайтове?

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3636 on: 30.07.2020, 16:51:05 »
Шайка безделници цял ден се разхождат по площадите и се пекат в градинките в големите областни градове и столицата, викайки "оставка" и пречещи на ежедневието на обикновените работещи и пътуващи, бавейки ги за работа или за другаде без да имат вина. Заради тях тотално се обърква и градския транспорт в София и другите градове, никой не знае кое къде ще отива и дали ще стигне където е тръгнал.Не виждам някой да има някакви конкретни предложения, програми културно и грамотно аргументирани, освен "абе давай да сваляме правителството сеир да става пък кво точно искаме и как никой не знае" Това са същите тия протестиращи дето си паркират кочините в градинките, дето пътуват без билет в градския транспорт, дето си окепазиха тотално блоковете с перлени цветове топлоизолации на парче и зидани балкони.

Миналата седмица вечерта седяхме 40 минути на Цариградско с 305 заради такива безделници и аз и още няколко човека в 305 замалко да изпуснем един влак, на косъм беше а няма нито такси нито пеш как да стигнеш. Други пък закъсняваха за нощни смени заради тия. Ако ги накажат в работата дали протестърите ще им платят обезщетения. Не съм фен на никкави политически партии, все ми е тая, ако протестирам за нещо то ще е с ясни и точни аргументирани искания, не чисто и просто тоя да се маха щото ме дразни.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
« Reply #3637 on: 30.07.2020, 17:06:05 »
Иво, нещо са ти облъчили май?

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
« Reply #3638 on: 30.07.2020, 17:24:19 »
На когото му пречи, че не може да стигне до работа, но не му пречи че последните 20+11 години крадлива пасмина го прави на маймуна, по-добре да заминава някъде на изток. Именно "обикновените работещи и пътуващи" с овчето си безразличие доведоха нещата до тези критични нива, на които се намират днес.
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3639 on: 30.07.2020, 17:46:47 »
Аз нямам против да се протестира, напротив...това е право на всеки, навсякъде колкото по-развита е една страна толкова повече протести има. Вижте какво става по протестите във Франция например. Обаче трябва да се протестира с точно определени искания идеи, предложения. Не чисто и просто за идеята дай да свалим някой щото ни дразни.  Просто са ми смешни разни, които като ги питам за какво точнто протестират никой не знае. А за голяма част от кочината са си виновни те самите например. Дори те самите не отричат че живеят много по-добре спрямо преди 15 години например. Ходят по почивки по чужбина, всичко живо със собствени автомобили, 90% със собствени имоти. Доходите и покупателната способност сега са почти 2 пъти на това от 2004-та например.

Ама ме дразнят разни портестъри дето сами са си виновни. Задиал си балкона, паркирал си кочината в градинката, плюе по улиците, пътува без билет в ГТ, хвълря си фасовете по улиците а в същото време протестира против правителството. Или пътува сам в кола, псува колко е задръстено вместо да ползва обществен транспорт и да благопрятства за това да не е така. А кочината сам си я създава.

Та може България да не е цъфнала и вързала, но трябва да се има впредвид че сме най-бедни в клуба на най-богатите и развити държави в Света. Кажете ми последните 20 години кога доходите и покупателната способност са били по-високи? Кога е имало повече чисто нови климатизирани автобуси в ГТ? Кога последните 20 години безработицата е била на такова ниско ниво? Най-бедни в ЕС да, но в света все пак сме на към 40 и някое място от над 200 страни. Поне 150 имат по-ниско качество от нас. Спомнете си че 97-ма заплатите бяха по 10-тина долара. Сега са към 400-600 долара. След още 20 години вероятно ще са на нивото на европейските. Как точно да станем европейци като всяка промяна, която ни доближава повече към тях се приема на нож и се вдигат протести? Ако на бай Ганьо му забраниш да си остъклява балкона и да не може да сиползва колата в центровете на големите градове ще направи революция. Е няма как да стане така.
« Last Edit: 30.07.2020, 17:51:03 by Ivo »
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР