Author Topic: Несебър, Слънчев Бряг  (Read 173977 times)

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 359945577
    • MSN Messenger - dilly-m@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - dillyan96
    • View Profile
    • Рекламни концепции на бургаски Солариси
    • Email
Re: Несебър, Слънчев Бряг
« Reply #520 on: 08.03.2016, 22:48:06 »
Няма да е лошо от „М-Бус” да помислят и за закупуването на съчленени автобуси по направлението Бургас- Несебър - Слънчев бряг, а и като знам какъв е пътникопотока през лятото, то автобусите ще се пълнят по шеВовете. :rolleyes:
Доколкото разбирам, ще се превозва точно определен брой пътници, вероятно ще се води списък и всеки ще е разпределен към даден автобус. Така че нужда от съчленени, ако имат достатъчен брой автобуси, няма.

Offline plastikat

• Маниак
  • www.forum.gtburgas.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #521 on: 21.05.2016, 21:41:35 »
В четвъртък бях в завод " Шише Джам" в Търговище и останах силно изненадан ,когато видях 3 броя 0407 , бивши на Слънчев бряг автотранспорт . Оказа се, че са собственост на "Дичони" и са с ямболска регистрация . Освен тях имаше още поне около 30-40 различни автобуси , всички брандирани с "Дичони". Интересно как ямболска фирма е успяла да се класира за превоз на работници в Търговище ?
www.forum.gtburgas.eu
Най-добрия транспортен форум.

Offline p5yo

• Напредващ
    • View Profile
« Reply #522 on: 22.05.2016, 03:40:39 »
И по-интересно за какво са им толкова много автобуси? Биха стигнали за градския транспорт на цял град с големината на Търговище...

Offline plastikat

• Маниак
  • www.forum.gtburgas.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #523 on: 28.05.2016, 19:14:34 »
Някой успя ли да снима вече новата придобивка на Диес бус ? От близо месец по линията за Бургас върви Сестра S 415 ,подобна на Сетрите на Мбус ,но бяла и с двукрила втора врата.
Edit: 08.06 Един от Мерцедесите , продадени в Ямбол на Дичони , днес се потроши на повдигната пешеходна пътека в Сливен . Снимката е с отвратително качество , но мисля че е информативна . Ако модератор прецени - да я трие .
« Last Edit: 08.06.2016, 19:07:54 by plastikat »
www.forum.gtburgas.eu

Offline go6o

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #524 on: 09.06.2016, 19:30:38 »
Попаднах на една интересна снимка във Facebook. Икарус 280 в Несебър сниман през 1997 година. За какво ли са го използвали? Има и надписи, които за жалост не се разчитат. Някой дали си го спомня? Дали не е някой от бургаските 280, защото е от българската модификация.

Offline did_ko

• Нямам спирка
  • гигантски радиоактивен термит - мутант
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #525 on: 09.06.2016, 20:43:51 »
Като гледам, как е виснало ремаркето, ми се струва, че автобусът е бракуван. Не се вижда и регистрационен номер, което значи, че не се движи.

Някой успя ли да снима вече новата придобивка на Диес бус ? От близо месец по линията за Бургас върви Сестра S 415 ,подобна на Сетрите на Мбус ,но бяла и с двукрила втора врата.
Много добро попадение на ДиЕс бус. За съжаление днес ми избяга от оръжието, но при добра възможност ще я снимам.Иначе разцветката е в два цвята - бяло и червено.
Мразя да пиша и говоря за автобусите с марка "Чавдар" в минало свършено време.

Насилственото натъпкване на пътници в BRT  линиите е транспортен геноцид спрямо населението в Бургас

В ГТ Бургас НЕ ДОСТИГАТ АВТОБУСИ

Ако някои пост не ви харесва - можете да натиснете бутона "Информирай модератор".

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
« Reply #526 on: 19.06.2016, 14:48:04 »
Това познато ли ви е колеги.  ;)

Offline plastikat

• Маниак
  • www.forum.gtburgas.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #527 on: 19.06.2016, 16:24:45 »
Да . Има поне 3 бройки ,които в последно време ги засичам ежедневно в Бургас.
www.forum.gtburgas.eu

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #528 on: 19.06.2016, 19:28:48 »
Да . Има поне 3 бройки ,които в последно време ги засичам ежедневно в Бургас.

Най-вероятно трансфери и то два зелени и един син, тъй като този и 5725 са тук в Пловдив съответно специализиран превоз и превоз БДЖ, ще кача и една не много добра на 5725 но информативна.
« Last Edit: 19.06.2016, 19:49:33 by lud_pi4 »

Offline zirka

• Наистина съм луд
  • www.GTBURGAS.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #529 on: 20.06.2016, 22:29:40 »
Не, трансфери отдавна не правят, но може би са продадени. Миналият понеделник видях единия зален Беркхоф (като на стр 5, #93, третата снимка) в Казанлък с пътници и даже помислих, че е по линията за Павел баня от страната на ''Дрита'', но не беше. А тези от снимките, Юнкерите, имаха много, сега единствено извършват специализиран превоз за работници до Бургас и явно част от тях са разпродадени.
Продадено е и едно от съчленените МВ 0405Г, но не това с климатика, интересни къде е?   
« Last Edit: 20.06.2016, 22:34:29 by zirka »
WWW.FORUM.GTBURGAS.EU

Offline lol4o

• Наистина съм луд
  • Хеброс Гнус?
    • View Profile
« Reply #530 on: 20.06.2016, 22:34:10 »
Не, трансфери отдавна не правят, но може би са продадени. Миналият понеделник видях единия зален Беркхоф (като на стр 5, #93, третата снимка) в Казанлък с пътници и даже помислих, че е по линията за Павел баня от страната на ''Дрита'', но не беше. А тези на снимката, Юнкерите, имаха много, сега единствено извършват специализиран превоз за работници до Бургас и явно част от тях са разпродадени.
Да, поне два Юнкера, две О405Г и евентуално двата Беркхофа са продадени на "Дрита".

Offline vikiconectoto

• Запален по ГТ
  • RIP 9070 :(
    • View Profile
« Reply #531 on: 03.07.2016, 18:58:00 »
Не, трансфери отдавна не правят, но може би са продадени. Миналият понеделник видях единия зален Беркхоф (като на стр 5, #93, третата снимка) в Казанлък с пътници и даже помислих, че е по линията за Павел баня от страната на ''Дрита'', но не беше. А тези на снимката, Юнкерите, имаха много, сега единствено извършват специализиран превоз за работници до Бургас и явно част от тях са разпродадени.
Да, поне два Юнкера, две О405Г и евентуално двата Беркхофа са продадени на "Дрита".
Със табели на MaxEurope,и отгоре със логата на СБ АТ,0405Г днес беше спряна след моста на Герджика към бул.България.
Вчера имаше Юнкер пред Автогара ЮГ.
« Last Edit: 03.07.2016, 18:59:50 by vikiconectoto »

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #532 on: 05.07.2016, 23:27:10 »
Имам въпрос от кога М бус обслужва курсовете на "Бургас бус" по 11-та, и от кога "Балканбус" имат 0407 от СБ Авто.

Offline zirka

• Наистина съм луд
  • www.GTBURGAS.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #533 on: 09.07.2016, 17:54:14 »
^ Конкретно – откакто чуждите собственици на имоти от уста на уста почнаха да се ''светват'', че е далеч по- евтино да ползват автобуси по редовни линии, отколкото таксита. И понеже другият маршрут (през Каблешково) на приближената до община Бургас частна фирма не минава през Летището, а тези пътници трябваше отдавна да се ''усвоят'', то си измислиха някаква законова поправка и размениха тази линия, с тази до Поморие, за сметка на общинската ''Бургасбус''. Това стана Октомври миналата година тихомълком, покрай поредните изхвърляния за сътворяването на чудеса по проекта ''ИГТ'' в града. Но говорим за линии само от страната на Бургас, Несебър нямат общо в случая! Същевременно в Поморие, пак от тяхната страна, но малко по- рано, завъртяха линиите до Бургас и Сл.бряг, като отрязаха доскорошният превозвач ''Анхиало - АТ'' (който пък от своя страна същото стори навремето с месния клон на ДАПа) и го замениха с ''Конкорд- 7'', който на своя страна освободи място на новата ''Балканбус'' до Сл.бряг. Общо взето, излиза че това е някаква стълбичка, при смяна на кмет, едни да отпадат, други да се появяват. 
МВ О407 го имат някъде от две години.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Един от дългите МВ О405Г, на стария превозвач, е от известно време в гаража на ''Аквапарк парадайс'', това е този в Несебър. Дори мисля, че вече извозва пътници за там.   
« Last Edit: 09.07.2016, 17:59:14 by zirka »
WWW.FORUM.GTBURGAS.EU

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #534 on: 10.07.2016, 20:13:37 »
Един от дългите МВ О405Г, на стария превозвач, е от известно време в гаража на ''Аквапарк парадайс'', това е този в Несебър. Дори мисля, че вече извозва пътници за там.

Тя линията до поморие е на "Конкорд-7" и "Бургас бус", аз лично не съм го видял за 7 дни в региона.  ;)

Offline zirka

• Наистина съм луд
  • www.GTBURGAS.eu
    • View Profile
    • Email
« Reply #535 on: 10.07.2016, 23:07:48 »
^ Едното няма общо с другото! Съчленената О405Г, за която споменаваме, си оперира на територията на Несебърска община, за един от двата Аквапарка, въпреки че не са част от ТГ там. Иначе стана малко спам, понеже замесихме и другите две общини с тоя близък превозвач до Общината в Бургас. Но ако спазваме принципното деление по темите, всичко това трябва да го отнесем към темите – Бургас и Поморие (Балканбус), за това го отделих с:'' ----- ...''
Все пак гледай вечер около 19 ч. Но и аз тези дни не го виждам в гаража този на Аквапарк.

Иначе за сегашния превозвач: започнали са да слагат реклами. А с появата на новата Сетра, се предполагаше, че няма да пращат БМЦ-та до Поморие и Бургас. И докато до Бургас не е много често, то за Поморие си е ежедневие. Но това не е болка за умиране, а само констатация, с оглед увеличения брой туристически автобуси!   
« Last Edit: 10.07.2016, 23:10:11 by zirka »
WWW.FORUM.GTBURGAS.EU

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #536 on: 11.07.2016, 06:38:44 »
Впрочем във понеделник към 15 часа 2645 се включи точно на мястото на новата, а в петък тя и жълтата бяха на 10-та.

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #537 on: 02.08.2016, 21:39:58 »
Малко от разходката до морето. Това е само част, другата по-нататък.  ;)

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #538 on: 02.08.2016, 21:43:01 »
Рекламите на "Алдо", а на 7-та за 7 дена видях само и единствено БМЦ и то 250 ЦБ.

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #539 on: 02.08.2016, 21:45:30 »
 :arrow: