Транспортът по света и у нас > Транспортът по света

Турските автобуси

(1/7) > >>

etnies:
Интересен линк от изложението BusWorld - Има данни за произведените бройки

ozzy:

--- Quote from: etnies ---Интересен линк от изложението BusWorld - Има данни за произведените бройки
--- End quote ---
Къде е линкът?

etnies:
Опа забравил съм го  

http://www.busworld.org/_pdf/BWnews_18.pdf

difian:
Хмм, колега! Темите нещо не си ли съвпадат твърде много ? Иначе аз доколкото знам Busworld e най-голямото и престижно изложение за автобуси в света и се провежда в Кортик, Белгия.Явно това е турската му версия.Като се имат предвид мащабите на турското производство( по дадената от теб информация) е нормално да има такова дъщерно изложение.По същия начин май и CeBit имаше азиатска версия, провеждаща се в Истанбул.

etnies:

--- Quote from: difian ---Хмм, колега! Темите нещо не си ли съвпадат твърде много ? Иначе аз доколкото знам Busworld e най-голямото и престижно изложение за автобуси в света и се провежда в Кортик, Белгия.Явно това е турската му версия.Като се имат предвид мащабите на турското производство( по дадената от информация) е нормално да има такова дъщерно изложение.По същия начин май и CeBit имаше азиатска версия, провеждаща се в Истанбул.
--- End quote ---

Има "локални" в Мумбай, Истанбул, Лагос и Шанхай и май всяко изложение си дава негова си награда Bus of the Year

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version