1
Разни / Re: Футбол
« on: Yesterday at 13:49:06 »Всъщност не видях никой да е коментирал нищо за финалите в Европейските клубни турнири.Никога не съм бил фен на френския футбол, но на финала ПСЖ заслужаваше повече Ушатата купа от Арсенал. Като че ли Арсенал се стремяха да добутат мача до дузпи, което стана. Ако късметът им се беше усмихнал, Луис Енрике щеше да поеме упреци, че разкара вратаря Донарума. Той си е отявлен дузпаджия - спасяващ и вкарващ и само загубата на самообладание срещу Босна му изигра лош номер. Жалко само, че жребият определи ПСЖ и Байерн да се срещнат на полуфиналите, щеше да стане зрелищен финал между тях.
ПСЖ ми бяха много омразни, особено когато с много пачки насъбраха Меси, Неймар и Мбапе. Въпреки това - 0 купи, че даже и едно френско първенство пропуснаха. Но Луис Енрике заложи на колективен дух, а не върху суперзвезди.
И ПСЖ, и Байерн са супердоминиращи в домашните си първенства, докато Арсенал се сблъсква за първенство и две купи със 6-7 силни отбора в Англия плюс още толкова, които играят като за последно срещу силните.


