1
Изтрити теми / Re: Рекламите по возилата
« on: 06.06.2026, 18:24:57 »Има ли публични данни за приходите от реклама по автобусите?Те са за частната фирма, на която е отдадена дейността и в много по-малка степен за СА.
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Има ли публични данни за приходите от реклама по автобусите?Те са за частната фирма, на която е отдадена дейността и в много по-малка степен за СА.
И тук Шкода пише че нашите влакове са за 750V:Варшава са на 750, а в тази брошура представят само тяхната модификация.
https://admin.skodagroup.com/wp-content/uploads/2023/03/KATALOG-CITY_Skoda_EN.pdf
Значи ли това че се експлоатират в момента с по-високо от зададеното от производителя напрежение?
В Бургас не се сещам в кой квартал имаше подобни блокове. Дифиан май беше родом от Бургас, може да знае.Нищо общо нямам с Югоизточна България...
Най-вече щеше да засегне МОЧА а не зелени площи, който тогава беше табу. Сега вече този проблем го няма, но пък метрото е готово и сме пред свършен факт. Иначе сегашната метростанция Софийски университет можеше да се сдобие с югоизточен вестибюл който да играе ролята на междинен етаж към северозападен вестибюл на станцията на М3. По едно стечение на обстоятелствата този вестибюл който съвпада изцяло с местоположението на МОЧА беше спестен и трасето на М3 беше изместено леко на изток за да не засегне светинята.Колко пък щеше да го засегне, като и сега си има изход от югоизточния вестибюл пред МОЧА, дето не знам чак колко толкова е използван... Малко е непълен кадастъра на изображението, което споделям, но се вижда къде са тунелите и станциите спрямо мочата и драма с нея няма никаква. С къртиците са спазвали някакви радиуси на криви и по-важно им са били те и да не засегнат останалото съществуващо застрояване по "Евлоги и Христо Георгиеви", "Васвил Левски" и по "Цар Освободител". Станции по-навътре в парка биха били безсмислени и повече отдалечени от двете кръстовища на Ректората и на Орлов мост...
А да попитам тези бази данни и съответният софтуер за тяхното обработване има ли ги публично достъпни и дали непрофесионалист може да ги достъпи и да разгледа - евентуално да се пробва да разработи нещо
Би ми било интересно да разкажеш как стоят нещата с почистването в твоя студен север. ....Колко на север да живее Икар?!
Тази не знам дали спада към рядко използваните линии, днес се разминах с влак ето тук.Оттам мисля минават влакове с цистерни за летището, така чв би трябвало често да се ползва, не само за доставката на Дювази....
Объркали сте се, в Париж табелите са цветни екрани. Много е важно да пише с червени букви "Mouvement social"Снимката би трябвало да е актуална, освен ако бтр95 не си е играл да фотошопва рекламата...


С ТУРНИКЕТ ПО АВТОБУСНА ЛИНИЯ № 25Източник
СЧИТАНО ОТ 02.07.2014 Г. ПО АВТОБУСНА ЛИНИЯ № 25 ЩЕ СЕ ДВИЖИ АВТОБУС С ИНВ. № 2854, ЕКСПЕРИМЕНТАЛНО ОБОРУДВАН С ТУРНИКЕТ
§ КАЧВАНЕТО ЩЕ СЕ ИЗВЪРШВА САМО ОТ ПЪРВА ВРАТА, КАТО КАРТАТА ЗА ЕДНОКРАТНО ПЪТУВАНЕ ЩЕ БЪДЕ ПЕРФОРИРАНА НА ПЕРФОРАТОР, МОНТИРАН НЕПОСРЕДСТВЕНО ДО ВОДАЧА;
§ СЛИЗАНЕТО ЩЕ СЕ ИЗВЪРШВА ОТ ВТОРА ВРАТА С ОТВАРЯНЕ С БУТОН , ЗАДЕЙСТВАН ОТ ВОДАЧА ИЛИ ОТ ПЪТНИЦИТЕ;
2. ВОДАЧЪТ ЩЕ ИЗВЪРШВА КОНТРОЛЪТ ПО РЕДОВНОСТТА НА ПЪТНИЦИТЕ.