Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - difian

Pages: [1] 2 3 ... 900
1
Разни / Re: ПОЛИТИКА=?
« on: Today at 07:30:49 »
Няма да е ефективно - в България 99% се имат за големи течарикати, прости няма, само свръх нагли и безкрупулни…

2
Разни / Re: ПОЛИТИКА=?
« on: Today at 00:44:30 »
Тиквата дали не управлява чрез проксита и аватари и извън трите му опита са се прави на премиер? Че и Пеевски, дето легитимна власт не е помирисвал, как дърпа конците толкоз време?

Та тази забрана е лесна за формално заобикаляне в родната ни конюнктура.

3
...

III - 14.19 заснет в Пловдив на 28.07.1980г.

...
Тази не е ли по-скоро от Локомотивно депо София?

4
Чезаре правилно си е написал - тролейбусите Икарус в София не излизат поради оперативна нужда да има такива. Отделно, в София вече имаме избран изпълнител за 75 нови тролейбуса…

Извън това, наистина ще е престъпление да не се намери втори дом за тези возила.

5
Вчера към 18:40 часа, 2703 по 6, стоеше с друг автомобил и линеен на Лъвов мост на спирката при ул. Веслец. Явно нищо му нямаше на тролейбуса, защото тази сутрин го видях по 9-ката.

6
Изтрити теми / Re: Škoda 21 MT (Škoda Sofia)
« on: 09.06.2026, 17:14:40 »
Състави А61 и А66 излизали ли са по линия с пътници?
А61 със сигурност е на линия днес.

7
Преди малко най-после работещ климатик в превозно средство, при все че от 2-3 седмици поне трябваше да ги пуснат - трамвай 2312. Но за сметка на това ватманът на всяка спирка отваряше безцелно всичките врати, за да убие ефекта от охлаждането. Може би го прави, за да св обнови въздуха при кофти филтри!?

7145 по 24 сега е душегубка, но шофьорът компенсира, като е надул яко гръцка чалга. Добре, че назад можеш да отвориш прозорци за течение и да се спасиш от увреждащите мозъка звукови вълни.

8
При предстоящия ремонт на Мария Луиза мислено ли е трамвая да се прекара пред гарата най накрая за да не се налага минаването през подлеза и изобщо технически възможно ли е? То така и така РП ще се прави наново сега е моментът.
Няма да го бъде. Автобусите още не са приближени, а за тях локалното платно е изградено и може да стане буквално от днес за утре....

Та засега ще си имаме основно "пребоядисване" на съществуващото + сравнително дребни положителни промени. Цялостна концепция и оправяне на недъзите на проекта отпреди 50 години и преосмисляне спрямо съвременните разбирания за мобилност и градска среда - нататък...

9
По-скоро проблемът е в това, че покрай пандемията изчезна мотивацията изключително да се ползва отварянето на вратите от пътниците. Трябва да има едно общо правило и поетапно да се въведе като стандарт за всички возила. И сега ранното натискане на бутоните за вратите в тролейбусите излиза на табелата в салона като заявено спиране. Важно е да се знае, че трябва са си от по-рано на вратата при всякакви условия и да заявиш отварянето й, пък и това дс подскаже на водача да спре. Пресмятането черна или нечетна дата е, ретрограден меркирий ли е и т.н. е по-сложно и води до подобни ситуации.

10
Има ли публични данни за приходите от реклама по автобусите?
Те са за частната фирма, на която е отдадена дейността и в много по-малка степен за СА. ;)

11
Защото хората на страшния кмет не подрязват клоните
И халетата в Малашевци не бяха подрязани, та трябваше шофьорът да свърши и тази работа… Гниляне и Изида също разчитат на тези автобуси, за да бъде свършена работата…

12
Видно от снимката на картата и от клипа в новините 7083 май приключи пътя
Тези автобуси и без това са пътници. По-важни са двете жертви и множеството тежко ранени и с опасност за живота…  :/

13
За втора поредна година в средата на годината ще се приеме бюджета, ако няма спънки, ще е редно да се спомене ремонт на бул. Цар Борис Трети.
Капиталовата програма влачи достатъчно стари проекти. Макар че в цирка по приемането на предложения, могат да нахакат вътре какво ли не. Но за да има ремонт, първо трябва да има изпълнител, за изпълнителят трябва процедура, за процедурата трябва някаква техническа спецификация, за спецификацията трябва да има някакво задание, заданието трябва да стъпи на някакви обследвания... До края на годината какво искаш да се случи?

14
Има навсякъде, където има тайни служби. Ето ти централата на Федералната служба за разузнаване в Берлин за пример, може да видиш периметъра около нея е минимум 30 метра.
Оправи си линкът, че сега води към "about:blank#blocked" и изглежда още по-конспиративно. А просто не си го вградил в мнението! ;)

15
Явно е бъгясана системата за лайкове, например има теми в които изобщо не могат да се слагат като темата за Karsan Jest...
Мисля, че функцията трябва да е активирана за конкретната тема и има няколко, за които не е. Та по-скоро е неактивирано, отколкото случаен бъг. Но това е въпрос към администратора!

16
Актуална информация / Re: Наряди
« on: 04.06.2026, 23:01:46 »
Подават се срокове за изпълнение, които започват да текат от датата на откриване на строителната площадка или друго разрешително, а не от датата на подписване на договора.

17
Не знаех, че има такива, които никога не са били на линия. Каква е причината?
Търси им се работа.

18
Изтрити теми / Re: Škoda 21/22 MT (Škoda Sofia)
« on: 03.06.2026, 19:55:43 »
И тук Шкода пише че нашите влакове са за 750V:

https://admin.skodagroup.com/wp-content/uploads/2023/03/KATALOG-CITY_Skoda_EN.pdf

Значи ли това че се експлоатират в момента с по-високо от зададеното от производителя напрежение?
Варшава са на 750, а в тази брошура представят само тяхната модификация.

19
Мария Луиза между Лъвов мост и гарата е основна артерия поне до бъдещия пробив Данаил Николаев и няма как да се стесни.  Движението преди войната е било много по-слабо и е нормално инфраструктурата да съответства на съвременните условия. :rolleyes:
В този участък улицата е НКЦ на парковото и градинското изкуство и всякакви намеси трябва да минават през санкция от МК/НИНКН. Покрай метрото и велоалеята не знам как е било, но особено метрото видя сметката на обекта.  :help:

20
Метросъстави / Re: Škoda 21 MT (Škoda Sofia)
« on: 28.05.2026, 12:21:44 »
Голямо разочарование с гласовото. Уж щяха да бъдат с английските записи от М3, и накрая резилът на Надето дори и в новите машини. Жалка работа… Да не говорим че тези записи са с ужасяващо качество и не стават за нищо, необходимо е да се направят нови такива дори и на български. Тъкмо можеше да се комбинира с тези за М6 и трите към Левски. Софтуерно е и добавен записът за затваряне на вратите, който отново е изрязан от Русичите вместо да използват нещо и гонг-а от М3. Видимо някой си е играл да разделя записите, защото оповестяването е на принципа на Сименсите, но с нулев ефект. Хубава работа, ама… Българска!
На мен ми беше и някак приглушено гласовото.

Дали друг е със същото впечатление, че трябва да увеличат звука?

Pages: [1] 2 3 ... 900