1
Разни / Re: ПОЛИТИКА=?
« on: Today at 07:30:49 »
Няма да е ефективно - в България 99% се имат за големи течарикати, прости няма, само свръх нагли и безкрупулни…
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
...Тази не е ли по-скоро от Локомотивно депо София?
III - 14.19 заснет в Пловдив на 28.07.1980г.
...
Състави А61 и А66 излизали ли са по линия с пътници?А61 със сигурност е на линия днес.
При предстоящия ремонт на Мария Луиза мислено ли е трамвая да се прекара пред гарата най накрая за да не се налага минаването през подлеза и изобщо технически възможно ли е? То така и така РП ще се прави наново сега е моментът.Няма да го бъде. Автобусите още не са приближени, а за тях локалното платно е изградено и може да стане буквално от днес за утре....
Има ли публични данни за приходите от реклама по автобусите?Те са за частната фирма, на която е отдадена дейността и в много по-малка степен за СА.
Защото хората на страшния кмет не подрязват клонитеИ халетата в Малашевци не бяха подрязани, та трябваше шофьорът да свърши и тази работа… Гниляне и Изида също разчитат на тези автобуси, за да бъде свършена работата…
Видно от снимката на картата и от клипа в новините 7083 май приключи пътяТези автобуси и без това са пътници. По-важни са двете жертви и множеството тежко ранени и с опасност за живота…
За втора поредна година в средата на годината ще се приеме бюджета, ако няма спънки, ще е редно да се спомене ремонт на бул. Цар Борис Трети.Капиталовата програма влачи достатъчно стари проекти. Макар че в цирка по приемането на предложения, могат да нахакат вътре какво ли не. Но за да има ремонт, първо трябва да има изпълнител, за изпълнителят трябва процедура, за процедурата трябва някаква техническа спецификация, за спецификацията трябва да има някакво задание, заданието трябва да стъпи на някакви обследвания... До края на годината какво искаш да се случи?
Има навсякъде, където има тайни служби. Ето ти централата на Федералната служба за разузнаване в Берлин за пример, може да видиш периметъра около нея е минимум 30 метра.Оправи си линкът, че сега води към "about:blank#blocked" и изглежда още по-конспиративно. А просто не си го вградил в мнението!
Явно е бъгясана системата за лайкове, например има теми в които изобщо не могат да се слагат като темата за Karsan Jest...Мисля, че функцията трябва да е активирана за конкретната тема и има няколко, за които не е. Та по-скоро е неактивирано, отколкото случаен бъг. Но това е въпрос към администратора!
Не знаех, че има такива, които никога не са били на линия. Каква е причината?Търси им се работа.
И тук Шкода пише че нашите влакове са за 750V:Варшава са на 750, а в тази брошура представят само тяхната модификация.
https://admin.skodagroup.com/wp-content/uploads/2023/03/KATALOG-CITY_Skoda_EN.pdf
Значи ли това че се експлоатират в момента с по-високо от зададеното от производителя напрежение?
Мария Луиза между Лъвов мост и гарата е основна артерия поне до бъдещия пробив Данаил Николаев и няма как да се стесни. Движението преди войната е било много по-слабо и е нормално инфраструктурата да съответства на съвременните условия.В този участък улицата е НКЦ на парковото и градинското изкуство и всякакви намеси трябва да минават през санкция от МК/НИНКН. Покрай метрото и велоалеята не знам как е било, но особено метрото видя сметката на обекта.
Голямо разочарование с гласовото. Уж щяха да бъдат с английските записи от М3, и накрая резилът на Надето дори и в новите машини. Жалка работа… Да не говорим че тези записи са с ужасяващо качество и не стават за нищо, необходимо е да се направят нови такива дори и на български. Тъкмо можеше да се комбинира с тези за М6 и трите към Левски. Софтуерно е и добавен записът за затваряне на вратите, който отново е изрязан от Русичите вместо да използват нещо и гонг-а от М3. Видимо някой си е играл да разделя записите, защото оповестяването е на принципа на Сименсите, но с нулев ефект. Хубава работа, ама… Българска!На мен ми беше и някак приглушено гласовото.