Не знам каква е цената на чисто нов такъв, но със сигурност е от най - евтините на пазара... лично за мен това са най - неприятните автобуси за пътуване. Жестоко виене на диференциала, шумен ретардер, твърда возия, неудобни седалки и цялостно много ниско ниво ня обезшумяването в салона... наистина бих предпочел VDL пред Irizar, със сигурност е по - малкото зло. Ако някой се повози на дълъг път на този, нека сподели мнение как е.