Трамвайните линии по Графа се движат с до 20 минути закъснение. Изглежда, че е имало някаква задръжка. Бая трамваи изчакваха около пл. "Славейков", а други бяха пренасочени до ж.к. "Иван Вазов". Подозирам, че някои мотриси от линии 10, 13 и 15 са въртели на пл. "Журналист", идвайки от МС Витоша.