Author Topic: Закъсненията на МГТ  (Read 214437 times)

Offline radk0_99

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 857
    • View Profile
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #860 on: 14.03.2026, 20:49:04 »
Толкова ли е трудно диспечерите да проявят мозък и да разбият колоните.

Offline tm0

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 4030
    • View Profile
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #861 on: 01.04.2026, 09:01:37 »
Една от най-редовните линии 69 тази сутрин в пик с липсваща кола. Линия 69 редовно вози пътниците на нередовната 123.
------------------------

Offline poly911

  • Наистина съм луд
  • *******
  • Posts: 1384
    • View Profile
    • Email
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #862 on: 01.04.2026, 09:57:23 »
Няма как кола от 69 да работи на 123 защото са на два различни оператора
69 е на СА,а 123 на СЕ

Offline Tisho

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 816
  • В 0135 СН - уникалният автобус на Варна!
    • View Profile
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #863 on: 07.04.2026, 17:33:42 »
213/1 с липсваща кола в част от курса 16:57 от бл.480, трябваше да мине в 17:07 на 131 СУ и не мина.

Някъде по-нататък е застъпил 3111, който сега е на Военна Академия.
Фен на швейцарските автобуси MAN 10.190 HOCL / Lauber, MAN SG280H, SL200, NL202, NG272, Lion's City, MB O305/G/Heuliez, Conecto/G, Citaro/G, електробуси, тролеи, трамваи, метро и влакове.

Почивай в мир, Тони!

МАН а е най доброто нещо което се е случило за софийския ГТ след метрото в последните 20 години.

Offline tm0

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 4030
    • View Profile
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #864 on: 14.04.2026, 17:25:55 »
От преди пет минути колона от трамваи по линия 5 на Околовръстен път, в посока Княжево. В диспечерския пункт на електротранспорта спят. Ето така се плаща за транспортна задача-с навъртяни километри, не с превозени пътници!
------------------------

Offline T_4

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 3134
    • View Profile
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #865 on: 01.06.2026, 13:44:57 »
Трамвайните линии по Графа се движат с до 20 минути закъснение. Изглежда, че е имало някаква задръжка. Бая трамваи изчакваха около пл. "Славейков", а други бяха пренасочени до ж.к. "Иван Вазов". Подозирам, че някои мотриси от линии 10, 13 и 15 са въртели на пл. "Журналист", идвайки от МС Витоша.
Не на безсмислените линии като ТМ23!
За оптимизация на разписанията:
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=428.msg100091775#msg100091775

Offline TRAMS SOFIA

  • Ограничени права
  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 3967
    • View Profile
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #866 on: 01.06.2026, 14:59:56 »
Едно халяхуляво с тротинетка беше връхлетял пешеходка  :angel:
Колкото по-малко е сърцето , толкова повече злоба носи.

Offline tm0

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 4030
    • View Profile
Re: Закъсненията на МГТ
« Reply #867 on: 08.06.2026, 04:26:10 »
В петък, 5-и юни, на бул. Възкресение в ж.к.Красна поляна (до полицията) мотор катастрофира на релсите. Трамваите по линия 11 се движат със закъснение. Напр. трамвай 3410 наваксва закъснение, без почивка, докато не застига предходна мотриса (+ повече от половин час) по същата линия.
------------------------