Това в кадастъра е Сграда 68134.1893.370.5 - Общинска частна, функц. предн. Административна, делова сграда, брой етажи 2, застроена площ 326 кв. м. Паркингът до нея не е част от нея, а е ПИ 68134.1893.371 - друг вид озеленени площи, площ 1402 кв. м. В дъното на паркинга седи в кадастъра все още търговски обект - Сграда 68134.1893.371.1 сграда за търговия, брой етажи 1, застроена площ 36 кв. м, която го запушва. Това е истинската съборетина, някакво бунгало което поне от 2015 година не е там, но си седи в кадастъра. Самото колело е ПИ 68134.1893.785. линии на релсов транспорт, площ 1450 кв. м. Само през него могат да минават втори коловози, което означава
ето тук да се махне тротоарът с навеса и там да се сложи втори коловоз. Не знам дали е реалистично.
Това което разбира се може да се направи е на мястото на този паркинг (който явно е нелегален) да се сложи глух коловоз по подобие на третия коловоз на Орландовци, но за целта ще трябват пенделни трамваи и няма да може да се ползва старата спирка под навеса. Не е оптимално решение.