Някой чел ли е в детайли новия договор? Вчера имах уникалното желание да се прибера с 37, но господинът от предпоследния курс стигна до "Смирненски", веднага се изключи и се прибра, при все че имаше една отиванка до "Кючука"...
Та ако някой е чел в детайли ми е интересно имат ли заложен % неизпълнение на курсове без наказание?
А и още нещо - тия изпреварвания с 15-20 минути на графика ще ги наказват ли? Защото масово уикенда и това правят, макар и не всички...