В Сливен линиите са били с номера от 1 до 25 без нито едно прекъсване, след което 33, 105, 110, 114, 116, 118, 120 и 201. Като 1, 3, 7, 18, 20, 118, 120 и 201 са (били) тролейбусни. Да, стари и раздрънкани Чавдари и Икаруси, но не се е чакало и не са се следяли разписания. Това преди Лечков, съответно оня негов дилаф Калинка (Малинка) Димитрова. Тя оразва всичко и оставя сума ти квортали без транспорт....