Транспортът в другите градове > Русе

Русе - градски улици и ККМ

<< < (2/50) > >>

Deian:
Ясно. Двата пъти беше точно след като е минал кръговото.

spiro13:

--- Quote from: Deian on 13.12.2008, 14:28:52 ---Ясно. Двата пъти беше точно след като е минал кръговото.

--- End quote ---
Но ти казваш ,че са слезли хора и са се качили и той е продължил да кара със спуснати пръти ???

Deian:
Ами да, спря на спирката и после тръгна, без да се е закачил. Не знам, може би го е направил по-нататък.

spiro13:

--- Quote from: Deian on 13.12.2008, 14:42:10 ---Ами да, спря на спирката и после тръгна, без да се е закачил. Не знам, може би го е направил по-нататък.

--- End quote ---
Wishmaster-ruse кажи защо така е тръгнал ватмана не е ли разбрал  ,че са му смъкнати прътите. Нямате ли сигнализация кога сте разкачени от мрежата? И още един въпрос ако може ,защо ви работят и климатиците и парното под седалките едновременно (става въпрос за неопланите) ?

Wishmaster-ruse:
Значи разбрал е че са му долу прътите но явно е имал ток да стигне до другата спирка.Тяхна си работа.А за климатика и печките това е проблема на всичките.
Може това да е някаква повреда или просто нещо да бъркат със начина на употреба. Според мен не е нормално да работят двете заедно и при положение че климатика охлажда печките би трябвало да не спират а те почти не включват.
Не карам този модел и просто не ми влиза в работата да знам защо е така ако се разбере ще пиша.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version