Маршрути > Въпроси

Ново обръщало

(1/9) > >>

Repcho:
днес бях там и забелязах че новото обръщало е почти готово- има поставена будка за диспечер+навес, оранжева е на цвят и е пред входа на Комо. Само че това малко парче земя което гласят за обръщало е много малко, по моите виждания максимум 4 автобуса могат да влязат в него, 4 е максимума според мен. Не са изградени джобове като в Обеля, пак ще трябва да се мушиш между автобусите. Освен това никъде не видях да се изгражда стая за почивка и тоалетна за водачите. Мизерна работа

ozzy:

--- Quote from: Repcho ---днес бях там и забелязах че новото обръщало е почти готово- има поставена будка за диспечер+навес, оранжева е на цвят и е пред входа на Комо. Само че това малко парче земя което гласят за обръщало е много малко, по моите виждания максимум 4 автобуса могат да влязат в него, 4 е максимума според мен. Не са изградени джобове като в Обеля, пак ще трябва да се мушиш между автобусите. Освен това никъде не видях да се изгражда стая за почивка и тоалетна за водачите. Мизерна работа
--- End quote ---
Наистина мястото, което описваш, е доста малко!Интересно къде ще виси резервата тогава?
И откъде ще минават рейсовете?Сигурно по уличката "Бизнес парк София"?  :lol:

vesko76:
Да,наистина,къде точно е това обръщало?

Repcho:

--- Quote from: vesko76 ---Да,наистина,къде точно е това обръщало?
--- End quote ---
пред входа на Комо бе човек, написал съм го, автобусите ще минават по улицата между БМВ и Технополис

ozzy:

--- Quote from: Repcho ---пред входа на Комо бе човек, написал съм го, автобусите ще минават по улицата между БМВ и Технополис
--- End quote ---
Интересно ми е съчленените автобуси как ще се справят с острия завой на кръстовището по-надолу  :lol:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version