Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
[ но дори DB, които са (бяха) символ на железница са способни на такава каша.

Да де, ама DB плащат обезщетения като оплетат работите. БДЖ не знам какво плаща ако изобщо.
2
При многолентово движене няма изпреварване, по-скоро задминаване. В градски условия (на булеварди с ограничение до 80 км/ч) е напълно позволено.
Ако си искал да излезеш от кръговото, като си засякъл автомобил отдясно на теб, то сериозно си нарушил правилата за движение.
3
1607-ТБ2
4
Пътна инфраструктура / Re: Бусленти
« Last post by AGENT 006 on Today at 19:26:10 »
Най-напред наздраве, защото е време за вечеря, а вие сте започнали темата за яденето.  :D

Иначе един материал от вчера по въпроса.

Ето и от 13-ти септември.

7-ми септември.
5
Актуална информация / Re: Наряди
« Last post by TRAMS SOFIA on Today at 19:15:36 »
Утре са заредени на 4/5 цял ден.
6
« Last post by AGENT 006 on Today at 19:12:24 »
И на мен ми изскочи едно ходене до града следобед, също ги видях, макар и да ги изпуснах за снимка, но и такива ще има.
7
Онази сутрин, в петък беше към 9:30. На руски паметник вътре в кръга, някаква тойота тръгна да ме изпреварва отдясно. Целта ми беше към Пирогов нагоре , та да видиш как спря като я прекарах в локалното да иде.
За година и половина зад волана в София разбрах едно - трябва да си нахален и нагъл ,иначе те мачкат, засичат и освиркват.
8
« Last post by София 70 on Today at 18:39:36 »
Ако някой види 2043+2044 да пише.
Тамън два пъти се разминахме , но късно чета съобщението ти . Добре изглеждат и двата.
9
Честитка все още нямам :crazy:
А пък вече спирам на Лукойла , и си отивам за дюнер :laugh:
Или в началото на Ангиста, от към Сливница на широкото. Място за 5 коли има :laugh:. Камера йок там
10
Разни / Re: ПОЛИТИКА=?
« Last post by ooleg on Today at 18:14:47 »
Пресен, пресен мобилизиран вече е в Украйна и е дезертирал премръзнал.
https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/Novomobiliziranite-rusnatci-veche-sa-v-Ukrajna-i-veche-dezertirat_785906.html
Pages: [1] 2 3 ... 10