Маршрути > Идеи

A 111

(1/6) > >>

Jimi:
Не знам някой дали не е предлагал, това което си мисля като оптимизиране на А 111, но все пак:
Когато идва от Младост да завива по Пушкин и по маршрута на А 107 и спед това при бул. Никола Петков надясно. Не се губи връзката с ТМ 5,11,15,19 защото на Овча купел се засичкаха мисля. Така се избягва задръстването на Горнобански път и има връзка със гара Овчакупел и с А 73. А също в близост по новия маршрут ще са линиите на Овчакупел.

Repcho:
Абсурд да стане. Но след като има вече тема да изложа една моя идея. 111 минава досами Бизнес парка, но не може да се ползва активно от посетителите и служителите му. Затова предлагам посока Люлин да завива от Малинов да завива по ул.Самара(заедно със 76), следва десен завой и продължава по маршрута на 213, минава през крайна станция Младост 4 и после се включва на Околовръстния. (Двупосочно важи същото) Разкрива се спирка пред Технополис/Комо. Курса няма да се увеличи значително т.к. задръствания в този участък няма и едни допълнителни 6-7 мин. до 10 макс. биха свършили работа.

Другия вариант за обслужване на БП е през тунела пред блок 601. Пъха се в него и излиза точно пред кино Арена, прави му се там спирка и на светофара с Околовръстния се включва в него. Отново двупосочно. Даже този вариант е доста по-добър защото Арена, Технополис, Хюндай и т.н. се обслужват в максимална близост и курса и пробега няма да се увеличат с повече от 5 мин. и 500м.

abs111:

--- Quote ---Не знам някой дали не е предлагал, това което си мисля като оптимизиране на А 111, но все пак:
Когато идва от Младост да завива по Пушкин и по маршрута на А 107 и спед това при бул. Никола Петков надясно. Не се губи връзката с ТМ 5,11,15,19 защото на Овча купел се засичкаха мисля. Така се избягва задръстването на Горнобански път и има връзка със гара Овчакупел и с А 73. А също в близост по новия маршрут ще са линиите на Овчакупел.
--- End quote ---
Колега по този маршрут 111 се движеше преди 1-2 години временно поради някакъв ремонт.Повярвай ми всеки ден се забивахме в задръстване при автогара Ов.Купел.Извинявай ако не разбирам замисъла ти

Jimi:
Ами имало е ремонт сигурно затова е имало доста движение. Идеята ми е да се избегне кръстовището с бул. Цар Борис III . Защото там се чака поне по 20 мин. и е едно от кръстовищата поради които 111 закъснява.

blagun:

--- Quote from: Repcho ---Затова предлагам посока Люлин да завива от Малинов да завива по ул.Самара(заедно със 76), следва десен завой и продължава по маршрута на 213, минава през крайна станция Младост 4 и после се включва на Околовръстния.
--- End quote ---
Много ще им стане на онези от блок 464. Не стига, че придърпаха половината 213/214, имат си 76, сега и 111.

Идея на Джими по Пушкин през Павлово: Левият завой от ЦБ3 към Овча купел, както и светофарът до банята генерират също опашки. Като се прибави значително разтегнатия маршрут, получава се повече време. Всъщност като подхванат естакадата на околовръстното от Пушкин до НБУ, сигурно ще се отбива маршрутът по указания начин.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version