Транспортът в другите градове > Русе

Русе - градски улици и ККМ

(1/46) > >>

Repcho:
на мен ми направи впечатление добрата контактна мрежа, не се забелязват кой знае какви провисвания и като цяло на мен много добре ми стои мрежата им. Виж от подвижния състав има какво да се желае
Маршрутна схема + ТИС

etnies:
Добра им е контактната мрежа, само дето движението е абсолютна лудница. Всички улици в центъра са еднопосочни, като за допълнително объркване в началото една улица е еднопосочна, после става за 2 преки двупосочна, след това е отново еднопосочна, но в обратна на първата част посока. Отделно, че преките на главните(също предимно еднопосочни) не са на софийския принци - една натам, съседната насам, ами примерно 3 в едната посока, после 1 в обратната и тн. Такова въртене падна, че свят ми се зави. Отначало си бях взел карта на Домино, ама там за нещастие не бяха отбелязвани посоките на улиците, та после се наложи да си взема на Датамап, където си бяха сложили стрелчици  

София 70:

--- Quote from: Repcho ---на мен ми направи впечатление добрата контактна мрежа, не се забелязват кой знае какви провисвания и като цяло на мен много добре ми стои мрежата им. Виж от подвижния състав има какво да се желае
--- End quote ---
на разклона м/у Чародейка и Дружба е подменена кръстовка , като за целта мрежата е била намотана на кълбо , след което е лазвита и свързана с подменения елемент .Иначе като цяло мрежата е горе-долу.

София 70:
Вчера поразгледах ККМ в Чародейка и дружба 3 - като цяло е добра , но по центъра е направо трагедия . Варненските мерцедеси са два - жълтият в тъмното онзи ден не го разгледах добре . И двата чирепа обслужват фирми - служебен превоз.

Wishmaster-ruse:

--- Quote ---Явно водача  е от по заспалите и не е разбрал ,че са му паднали прътите  :)

--- End quote ---
Нищо подобно
Просто имат проблем с морално остарелите стрелки в кръговото и предпочитат да го преминат на резервната си мощтност и после да се закачи пак на мрежата и да продължи.
До колкото знам може да работи към 8 минути на място а изминатото разтояние според терена.
Прекалено на близко са стрелките и при преминаване  през изолатор преминава на резервата и няма консумация за да включи следващата стрелка.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version