Author Topic: Re: Уредби за съобщаване на спирките  (Read 672 times)

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Не съм ги настройвал аз, нямам идея. То и на вътрешното табло не трябва да пише "Добре дошли!".

Offline Sailor Moon9521

• Запален по ГТ
  • 私はイカルス―ガンツ280.92Tがすきです。
    • View Profile
...на вътрешното табло не трябва да пише "Добре дошли!".
А каква е причината пък да не пише "Добре дошли"? Стига сте се храчили по това "Добре дошли". Някой се е постарал да го направи хубаво. Ценете чуждия труд.

Offline martin4o

• View Profile
    • Email
"Добре дошли", къде? Някак си за превозно средство не се връзва...
Ако наистина не могат да се ползват нормално табелите, може поне да е "Приятен път" или нещо релевантно като поздрав.

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • 2914 (1987-2021) ♥
    • View Profile
...на вътрешното табло не трябва да пише "Добре дошли!".
А каква е причината пък да не пише "Добре дошли"? Стига сте се храчили по това "Добре дошли". Някой се е постарал да го направи хубаво. Ценете чуждия труд.
Ще го ценим, ако го е направил безплатно и от добро, но този човек за да го направи е взел пари, тъй че не го изкарвай герой ;)
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline bagercho

• View Profile
Таблата са за дават полезна информация за пътниците, не за безмислени пожелания.

Offline Sailor Moon9521

• Запален по ГТ
  • 私はイカルス―ガンツ280.92Tがすきです。
    • View Profile
Ще го ценим, ако го е направил безплатно и от добро, но този човек за да го направи е взел пари, тъй че не го изкарвай герой ;)

Е пак с твоите умопомрачителни глупости. Тогава защо цениш труда на шофьора или ватмана, нали и той взима пари? Когато търчиш за автобуса и шофьора ти отвори вратата доброволно по негово желание, пак му благодариш и това му е работата да вози пътници за което си получава месечното възнаграждение, но тогава той е герой за тебе защото пряко ти е спасил г*за за да не закъснееш за училище например.
  Евала на този който те е възпитал да нямаш грам уважение към чуждия труд, дори и да взима някакви пари за това. Не си ли даваш сметка, че човек си къса задника, дава си здравето, а може би си рискува и живота за да ти е удобно на твоите задни бузки или щом взима някакви пари ти е през токоснемателя... Обаче ако вашите работеха за без пари ти сега нямаше как да пишеш във форума.
  Научи се да цениш чуждия труд независимо дали някой взима възнаграждение- само те т'ва ще ти кажа.

Ако наистина не могат да се ползват нормално табелите, може поне да е "Приятен път" или нещо релевантно като поздрав.
За теб специално ще е добре да пише "Не давай акъл!"
« Last Edit: 30.05.2019, 22:55:44 by Sailor Moon9521 »

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • 2914 (1987-2021) ♥
    • View Profile

Е пак с твоите умопомрачителни глупости. Тогава защо цениш труда на шофьора или ватмана, нали и той взима пари? Когато търчиш за автобуса и шофьора ти отвори вратата доброволно по негово желание, пак му благодариш и това му е работата да вози пътници за което си получава месечното възнаграждение, но тогава той е герой за тебе защото пряко ти е спасил г*за за да не закъснееш за училище например.
  Евала на този който те е възпитал да нямаш грам уважение към чуждия труд, дори и да взима някакви пари за това. Не си ли даваш сметка, че човек си къса задника, дава си здравето, а може би си рискува и живота за да ти е удобно на твоите задни бузки или щом взима някакви пари ти е през токоснемателя... Обаче ако вашите работеха за без пари ти сега нямаше как да пишеш във форума.
  Научи се да цениш чуждия труд независимо дали някой взима възнаграждение- само те т'ва ще ти кажа.

За теб специално ще е добре да пише "Не давай акъл!"
Чети сега малко да ти обясня:
Значи, когато търча за някое ПС и шофьорът ми отвори специално вратата, за да вляза, естествено, че ще му благодаря и е един вид герой, защото той НЕ Е ДЛЪЖЕН да го прави и няма да получи някаква материална изгода от доброто деяние и най - много да закъснее заради мен. Както някой беше казал във форума "спирките са за чакащите, не за търчащите" и с право.
Сега относно родителите ми, как са ме възпитавали, не мисля, че е твоя работа. Ще ти кажа все пак, възпитавали са ме, това, че тук се изявявам повечето пъти като простак или подобни, не значи че в живота съм такъв, не се притеснявай, просто ти заслужаваш такова отношение, какво да ти кажа...
И имам уважение към чуждия труд, спокойно, но го имам само към хората, които уважавам, а не към някакви си други, които не познавам или не харесвам. Не се безпокой и за това.
А и да те питам специално: ти адвокат ли си на "ибис техникът" или какво?
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline wiNt

• Наистина съм луд
  • 9060
    • View Profile
Във форума май се появи още 1 лоби, возещо се при шофьора и слушащо шофьорски размисли през ден. :laugh: