Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - AGENT 006

Pages: 1 ... 852 853 [854] 855 856
17061
Елитна дивизия по 310 - 2430, 2499 и 2444.

17062
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 01.11.2011, 15:50:41 »
Пътувах с 1171 и днес с 1215 и забелязах, че в 1171 има електронно табло в салона, а в 1215 не.

17063
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 01.11.2011, 08:53:00 »
Напомняш ми проблема с липсата на автомати за билети във вагоните.  :( Това на всяка цена трябва да се оправи!

17064
Не се вижда много ясно, но автобусът е 1557, а спирката е току що отремонтирана.

17065
Трамваи / Re: ČKD Tatra Т6А2/-SF (20**, 30**)
« on: 31.10.2011, 19:00:41 »
В 2048 и 2056 май всичките са сменени или поне повечето, но в 2003 да речем има доста от старите. Неприятно впечатление в 2003 ми направиха доста поизтърканите тръби на местата за правостоящи.
Днес видях 2032, той е с големи номера, но са сложени доста високо, което ме наведе на мисълта, че тая нова наредба е довела до малките шаблони, иначе е голям кич освен шарените перденца до стъклата има някакво цялостно перде висящо зад седалката на ватмана което е върхът на глупостта.

17066
Трамваи / Re: ČKD Tatra Т6А2/-SF (20**, 30**)
« on: 31.10.2011, 18:50:47 »
Вече не знам в кои трамваи съм се возил напоследък, но да не говориш за същите нови плафони които ги има и в SF99?

17067
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 31.10.2011, 13:03:51 »
Инсталацията съществува, ако искат лоялност към пътниците трябва да я пуснат в експлоатация колкото се може по-бързо. ;)

17068
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 31.10.2011, 12:43:51 »
Появят ли се по други линии освен по 8 ще сме сигурни, че вече тези дефекти са поправени и можем да разчитаме на надежден и качествен превоз! 8) Само въпроса за гласовото оповестяване малко ме озадъчава.

17069
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 31.10.2011, 12:34:50 »
Прав си, вретите са си супер и като се замисля, май не сме имали превозни средства по принцип с такива врати(отварящи се навън), това си е голяма придобивка която си заслужава всичките тези проблеми които се появяваха в началото и все още се появяват тук там, а и ватманите са готини оставят вратите по-дълго отворени за да се качат случайно притичващи пътници, което си е наистина европейско.

17070
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 31.10.2011, 12:16:49 »
Вратите на новите "Хаважци" са на по-различен принцип, да се надяваме, че хората ще се научат на дисциплина и ще престанат да се бутат като животни състезавайки се кой първи ще влезе в трамвая, а при положение, че вратите се отварят навън не знам що за глупав човек би се подпрял на тях по време на движение, да не говориме, че ако случайно системата се развали не дай боже вратата може да се отвори в движение, разбира се това е само в екстрени случаи. Аз съм се возил в туристически автобус и по магистралата предната врата която беше на същия принцип се отваряше сама!

17071
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 31.10.2011, 11:32:05 »
И аз имам подобни аналогични истории, когато бях в 218 да имаше 5-10 човека в него, а в 1215 имаше правостоящи, в същото време исках да го снимам преди да спре на спирката и някакви тъпи хора ми излизат в кадър само и само да са на първа линия, първи да се качат в трамвая и всички се сбутаха в командния, а вагона празен.

17072
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 31.10.2011, 09:59:42 »
И аз на свой ред един въпрос. Забелязал съм, че вътре има две копчета за вратите, едното е жълто, а другото зелено. За какво служи жълтото и защо при 1215 има едно копче на първа и втора врата отвън, а при 218 едно копче на втора врата?


17073
Добре, че слава богу пускат рядко ВМСта по 111 например, не са за там. :/
1835 вчера по 108.

17074
Тролейбуси / Re: Ikarus 280T
« on: 30.10.2011, 20:31:01 »
2701 ще бъде бракуван заедно с 2705, 2918, 2601 и твърде вероятно 2053, 2919 и 2110, поне аз така знам, на практика всички тролеи от Надежда в Левски са за брак, ако има там някой за който аз да не знам, иначе засега избеляването е минимум проблем, но трябва да ги засека двама "Омуртажци" на едно място за да установя обективно дали се наблюдава еднакво при всички.

ЕДИТ: Забравих за 2909 и 2711, те са на ОР, а 2714 също е за брак!

17075
Трамваи / Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« on: 30.10.2011, 13:57:29 »
Тази седмица видях само 1215 с 218 и 1171 сам, другите никакви ги няма. :neznam: Някой нещо знае ли?

17076
Съгласен, но по предния капак и задния панел на 2703 още стърчат парченца от старото фолио, нуждаят се от малко лъскане с 2721. :rolleyes:

17077
Тролейбуси / Re: Ikarus 280T
« on: 30.10.2011, 08:50:29 »
В сряда видях 2703, задната част която беше под фолиото е като нова, а отстрани жълтата боя е силно избеляла.

17078
Много тъпи са тия реклами на Дормео, язък за хубавите тролеи.

17079
Днес след 14:30 2609 се прибра в кръга Люлин 3, 4 от шестица и възникна някакъв проблем с електрониката, тръгна по маршрута на седмицата "за депо" с прокаран кабел между електрическото табло до кабината и първия отваряем прозорец.

17080
1317 по 111.
1825 по 108.

Pages: 1 ... 852 853 [854] 855 856