Author Topic: Re: ПТП и инциденти  (Read 418 times)

Offline AGENT 006

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16780
  • Fear on me, shame on you
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Re: ПТП и инциденти
« on: 08.09.2025, 22:07:09 »
Ами при ватманите специално е голям проблем, защото на 21 години човек още не знае откъде духа вятъря в живота и лесно би станал „бушон“ на началство, което има за цел процесът да върви на минимум и непрекъснато да има нископоставени служители, които да „горят“, докато весшистоящите сочат правилата и казват ето тук вие нарушихте това правило, направихте катастрофа, причинихте щети, сега ще ви накажем и уволняваме и макар да е лесно да се каже като не се мотивират от обстановката да се мотивират от необходимостта да спазят правилата за свое собствено добро, истината е че ниският морал разяжда до дъно и освен да те накара да си немърлив и безотговорен друго не може, дори и в ъгъла на съзнанието си да знаеш, че сам се поставяш в опасност. Трябва да имаш по-силна воля от обичайното, за да издържиш без да се пречупиш и да се вкараш в беля. Важно е да напомняме на хора, които са се превърнали в „джаста праста“ заради демотивираща служебна обстановка, че правилата за безопасност и правилно изпълнение на служебните задължения са преди всичко в тяхна полза, пък ако не могат да издържат да напуснат и да намерят по-добро място вместо да си стъжняват живота за началство, което пет пари не дава за тях.

Offline hitar_potter

  • Защо пиша толкова много?
  • ********
  • Posts: 2270
    • View Profile
Re: Re: ПТП и инциденти
« Reply #1 on: 09.09.2025, 15:13:04 »
Кой от ватманите, замесени в последните инциденти, е на 21?
... се пишат и абсолютни дреболии кой минал на червено, кой какво си е говорил по телефона и тем подобни.

Offline AGENT 006

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16780
  • Fear on me, shame on you
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Re: Re: ПТП и инциденти
« Reply #2 on: 09.09.2025, 15:49:41 »
И да не са това означава ли автоматично, че твърдението ми е погрешно? Защо трябва да се държиш като журналист срещу представител на опозиционна политическа сила?

Offline fafan

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 9383
    • View Profile
    • Email
Re: Re: ПТП и инциденти
« Reply #3 on: 09.09.2025, 19:40:02 »
И да не са това означава ли автоматично, че твърдението ми е погрешно?

Не, това автоматично означава че разпространяваш фалшиви новини.  :help:

Offline AGENT 006

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16780
  • Fear on me, shame on you
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Re: Re: ПТП и инциденти
« Reply #4 on: 09.09.2025, 19:50:11 »
За 14-те години, откакто съм в този форум не знам някога да е имало по-фалшив човек от теб.

Offline radk0_99

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 856
    • View Profile
Re: Re: ПТП и инциденти
« Reply #5 on: 09.09.2025, 20:28:17 »
Не, това автоматично означава че разпространяваш фалшиви новини.  :help
Че кое в изказването му е "фалшива новина"? Няма какво да се хващаме дали е на 21 или е на 36 ватмана, участник в инцидента. Генералната част от изказването му е правилна. Той опитва да каже, че най-ключово е личния морал и атмосферата, която се поддържа в депата.
Реално разложението в депата е тотално и явно това се отразява повече от злее