Author Topic: Re: Маршрутни промени поради строителството на МД3  (Read 771 times)

Offline Emperor

• Нямам спирка
    • View Profile
От 10ти ново разположение на спирките на тролеите и трамваите  :crazy:

Oбновена информация!

« Last Edit: 03.02.2016, 14:00:33 by Emperor »

Offline qwerty95

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Много се извинявам на скъпите съфорумци за това дето ще кажа, ама стискам, стискам, не мога повече и един път ще го кажа за винаги. Тия скапаняци ГЕРБаджийски да вземат един път и да си наврат това шибано скапано метро най-после отзад и да се приключи! АМАН!

Offline pale

• Напредващ
    • View Profile
 Сега се замислих, защо А73 да минава по Борис и Братя Бъкстон.
На кръстовището на което А73 ще завива, мисля, че ще е по-добре да продължава направо по Каблешков до Гоце Делчев (може и до Манастирски ливади и колите по 65 да се прехвърлят по 73) :help:

Offline pale

• Напредващ
    • View Profile
Най-добре ще е А73 със следния маршрут:
Ман.Ливади-Каблешков-Борис 3-Околовръстно-ул.Любляна-ул.Боряна-НБУ-О.Купел 2.

Offline pale

• Напредващ
    • View Profile
А65 трябва д прави връзка с метрото и центъра, ако се удължи до Семинарията след пускането на МС Витоша А65 вече няма да се изразява като неефективен.

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
А65 има смисъл да се удължи до МС Витоша, но не и до Семинарията - няма никакъв смисъл да дублира ТМ10 по Черни Връх или 88 и 120 по Вапцаров и да виси в задръстванията особено втория вариант, при който те ще са още по-тежки.  :rolleyes: Доколкото видях разписанието на 83 би трябвало за около 10 минути да се стигне до МС Витоша и 12-13 до Зоопарка съответно с две коли може да се поддържа интервал около 20 минути, с три дори 13-14. :rolleyes:
« Last Edit: 17.03.2016, 14:52:36 by V.Peichev »

Offline pale

• Напредващ
    • View Profile
Мисля, че ако А73 си остане за постоянно по ,,Каблешков" ще е по-добре.

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
За идеи си има едноименен раздел ! Тук коментираме промените с временен характер.