Транспортът в другите градове > Перник

Перник - обща тема

<< < (2/92) > >>

freepigeon:
Проблема е че не зная колко сме точно.По последни данни които съм чел(преди 2-3 години) бяхме 97000*.Знам че цялата област ни е  120000 но точно Перник не знам колко сме.Сравнявам ни с Кюстендил,прав си че са по-малко,аз ги мислех за поне колкото нас,но които са също областен център обаче откъм транспорт са гола вода..А Благоевград смятам че все още са повече от нас,още повече че са и университетски център.Ама и те с двете линийки на кръст направо се излагат.А исках да те питам-да си чувал за градски транспорт в Радомир.Ходих преди известно време и видях спирки за ГТ.Не ми се вярва,но може би някога е имало.

*Веднага проверих-ние сме 81000,а цялата община е 97000.
Кюстендил действително е 50000, а изненадващо за мен наистина Благоевград е по-малък от Перник-70000 8)

mgk:
Перник-около 90 000,Благоевград 75 000,Кюстендил 50 000
Не знам и аз за градски тр. в Радомир навремето може би е имало,сега единствения транспорт е Перник-Радомир,спирките са за това

*Благоевград винаги е бил по-малък от Перник

freepigeon:
Еми ето от къде вадя даниите,мисля че е достоверен източник:  http://grao.bg/tna/tab02.txt-там пише че сме 81000 с постоянен и настоящ адрес жители(тоест реалната бройка),а 90000 с постоянен адрес.Тоест 9000 са избягали в София :(

mdka:

--- Quote from: freepigeon on 29.08.2009, 01:28:05 ---Еми ето от къде вадя даниите,мисля че е достоверен източник:  http://grao.bg/tna/tab02.txt-там пише че сме 81000 с постоянен и настоящ адрес жители(тоест реалната бройка),а 90000 с постоянен адрес.Тоест 9000 са избягали в София :(

--- End quote ---
Не искам да обиждам някого или нещо акова,но принцирно ако в ГЛАО пише 81 по рег спокойно можеш да свалиш още 10 хил души,същото се отнася и за Кюстендил и за 90% от градовете в БГ разбира се

Stahlgewitter:
така е ,данните на грао са официални,по паспорт,а не реални.Нито един от моите познати от провинцията в София,не се е регистрирал нито по постоянен ,нито по настоящ адрес тук,а някои пребивават от 10 + години,грао си ги води жители там,където са си извадили лична карта,но ходят там само събота и неделя.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version